Żywe kwiaty do biura

Roślinność jest elementem naszego naturalnego środowiska. Dlatego warto wprowadzić ją do dość surowych i odizolowanych przestrzeni biurowych. Żywe kwiaty do biura wnoszą świeżość i elegancję. Mogą być to zarówno rośliny doniczkowe, jak również kompozycje z kwiatów ciętych do firmyDostawa kwiatów do biura jest to złożone zadanie organizacyjne, dające bardzo miłe dla oka efekty. Dodatki w postaci kompozycji kwiatowych, bukietów i roślin doniczkowych dodają wnętrzom elegancji i atrakcyjności. Jednocześnie stanowią ozdobę i pozytywnie wpływają na atmosferę pracy. Stanowią jednak również element em wyposażenia, muszą więc zapewniać swobodę poruszania oraz bezpieczeństwo ekspozycji.  

Nie rezygnuj z zieleni, wybierz żywe kwiaty do biura!

Dla florystów głównym zadaniem jest wykonanie takiej kompozycji, która podkreśli indywidualny charakter biura i uprzyjemni pobyt w nim. Całość aranżacji ma pokazać firmę w jak najlepszym świetle, nie można sobie zatem pozwolić na błędy. Każda udana kompozycja, niezależnie od tego, czy jest w doniczce, czy w wazonie wnosi do pomieszczenia powiew przyrody. Zamawiający przedstawia florystom swoje zapotrzebowanie, oprowadza po pomieszczeniach, na koniec otrzymuje od nas projekt. Jeśli to konieczne, dostaje kilka wariantów aranżacji. Ponadto żywe kwiaty do biura -w zależności od kategorii- mają swoje zalety. Rośliny doniczkowe, soczyście zielone, pomagają zrelaksować wzrok, odświeżają powietrze, podnosząc jego naturalną wilgotność oraz dostarczają tlenu i zmniejszają zawartość szkodliwych substancji w pomieszczeniach. Bukiety i kompozycje dodają pomieszczeniom elegancji i podnoszą ich estetykę. Nadają się znakomicie nie tylko sal konferencyjnych czy recepcji lub lobby, ale także do otwartych pomieszczeń socjalnych. Natomiast rośliny w donicach są znakomitym rozwiązaniem do pomieszczeń pracowniczych, biur, pokoi i przestrzeni wypoczynkowych, jak tarasy, balkony lub firmowe patio.

Do Bonny Blue!

Oferujemy profesjonalne usługi aranżacji i pielęgnacji roślin we wnętrzach biurowych,
hotelowych, restauracyjnych, w budynkach usługowych i terenach rekreacyjnych.
Rośliny we wnętrzach – biurach, domach, centrach handlowych,
instytucjach publicznych – nie tylko mają zalety estetyczne, ale doskonale wpływają na nasze samopoczucie i mikroklimat.

Floryści z Bonny Blue zadbają, aby pracownicy, goście i klienci dobrze czuli się w gustownie przystrojonych wnętrzach. Zadbamy o wszystko, od projektu po dostawę. Terminowo i pięknie.

Tworzymy  projekty doboru roślin dopracowane w szczegółach, zarówno pod względem kompozycyjnym jak i warunków bytowych dla roślin. Każdorazowo analizujemy stanowisko i potrzeby zamawiającego oraz wymagania roślin . Posiadamy w ofercie sprzedaży i wynajmu  donice i wazony dobrane do wystroju wnętrza. Dostarczamy aranżacje, nasadzamy rośliny i ustawiamy kompozycje. W ofercie proponujemy również stałą opiekę florystyczną nad roślinami zamówionymi i zastanymi. Mamy do zaoferowania korzystne abonamenty i atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Ponadto naszym nowyklientom proponujemy oferty specjalne – na dobry początek współpracy.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.