Zielone ściany

Zielone ściany, nazywane też ogrodami wertykalnymi zyskują sobie coraz większą sympatię i cieszą się roznącym zainteresowaniem. Skąd taka tendencja? Z potrzeb pracowników. Szare, surowe biurowce w połączeniu z godzinami pracy przed komputerem i w zamkniętych pomieszczeniach z klimatyzowanym biegiem powietrza powodują, że staje się ono lepszej jakości. Aby sprostać oczekiwaniom rynku i naszych klientów przygotowaliśmy abonament kwiatowy. Oczywiście nadal znajdziecie Państwo u nas okazjonalne oferty i możliwość doraźnych zamówień. 

Zielone ściany – gąśzcz roślinności na wysiągnięcie ręki

Oferujemy zielone ściany i abonamenty kwiatowe oraz bukietowe, a także kompozycje z roślin doniczkowych i dekoracje świąteczne i okazjonalne. Realizujemy zamówienia zarówno dla dużych klientów biznesowych, takich jak hotele i restauracje, ale także dla mniejszych, takich jak biura, czy kliniki.

Zielona ściana wprowadza sporo natury, jeśli zestawimy powierzchnie użytkowe w biurze z powierzchnią wybranej zielonej ściany. Taka aranżacja pomieszczeń z powodzeniem odmieni przestrzeń każdego biura, sali konferencyjnej, hallu, czy pomieszczenia użytkowego. Dzięki prostocie i innowacji rośliny mogą rosnąć w pionie, co pozwala zachować powierzchnie użytkową i drożność szlakó komunikacji w biurze. Pracownicy natomiast mogą w pełnikorzystać z becności zieleni przez cały rok. Żywe rośliny dodadzą wnętrzu harmoni i poprawią jakość powietrza. Wpłyną pozytywnie na zmęczony pracowniczy wzrok i dodadzą świerzego tlenu do powietrza. FLoryści Bonny Blue doskonale orientują się w przydatnych gatunkach roślin i korzyściach jakie dają zielone ściany. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie do wnętrza twojej firmy i biura. A jesli dodamy, że ogród wertykalny może być pięknym elementem wizerunku firmy? Zapraszamy do kontkatu. Porozmawiamy i ustalimy czego potrzeba ścianom twojego biura.


Przygotujemy ofertę w zależności od
budżetu firmy, wymagań i okazji

Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie, zgodnie z potrzebami klienta. Bierzemy pod uwagę zapotrzebowanie, czyli ilość kwiatów, liczbę kompozycji, różnorodność roślin i obfitość aranżacji, zdobienie, wazony, opakowania itp. Zwracamy uwagę również na wymagania dotyczące terminów i częstotliwości dostaw. Ustalamy czy klient życzy sobie co tydzień nowy bukiet, co dwa tygodnie, czy co miesiąc. Ustalamy, z jaką częstotliwością, klient chciałby otrzymywać nowe aranżację. Sprawdzamy też, czy zapotrzebowanie planowane będzie pokrywało się z zapotrzebowaniem faktycznym. Pracujemy róweniż w trybie abonamentowym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Poza abonamentem znajdziecie tam Państwo inne usługi, jak firmowe prezenty kwiatowe, kwiaty na event oraz choinki i okolicznościowe stroiki np. na Boże Narodzenie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów i akceptacji oferty podpisujemy dokumenty dot. wybranego abonamentu, lub jednorazowego zlcenia, a dokonanie płatności za ustalony okres rozliczeniowy uruchamia współpracę florystyczną.

 

Ponadto możecie Państwo w miarę potrzeb:

  • zmienić lub pominąć datę dostawy
  • zmienić adres dostawy
  • wstrzymać lub anulować dostawy
  • wznowić lub rozszerzyć zakres dostaw

– kontaktując się nami pod numerem telefonu lub mailem w zakładce KONTAKT na stronie bonnyblue.


Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.