Serwis kwiatowy Warszawa

Warszawa, stolica, metropolia, wieżowce, biura, firmy, restauracje, SPA, kliniki… i rośliny, zwłaszcza doniczkowe. Powierzchnie małe i duże, biura i hale – wszystko wymagające oprawy dostosowanej do warunków technicznych i wzornictwa. Szeroko pojęty serwis kwiatowy Warszawa przyjmuje z otwartymi ramionami. Opieka kwiatowa dla biur i firm zyskuje na rynku coraz większe znaczenie. Spowodowane jest to rosnącym zapotrzebowaniem na tego rodzaju usługi.


Serwis kwiatowy Warszawa

Rośliny jako elementy uzupełniające wystrój biura oraz wpływające na komfort pracy, wymagają właściwej pielęgnacji by spełniać swoją funkcję  Biurowce z nowoczesną stylistyką są niewątpliwie bardzo estetyczne, ale też ascetyczne. W pierwszej kolejności, zgodnie z założeniem, są funkcjonalne. W związku z tym nie są szczególnie przyjaznym otoczeniem dla człowieka. Dlatego warto zainwestować w „serwis kwiatowy Warszawa” – kompleksową usługę opieki florystycznej dla biur. Wprowadzenie roślin do biura uprzyjemni pracę, uczyni jej warunki korzystniejszymi dla zdrowia pracowników i doda klasy przestrzeniom biurowym. Pammiętajmy jednak , że na ustawieniu roślin sprawa się nie kończy. Do osiągnięcia celu – utrzymania roślin i poprawy wyglądu biura niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja roślin. Dlatego wprowadziliśmy specjalny wariant opieki kwiatowej dla stolicy: „serwis kwiatowy Warszawa”.

Proponujemy serwis w dwóch wariantach:

  • cykliczny na podstawie umowy i harmonogramu
  • doraźny dla wyratowania roślin

Co proponujemy?

Aby zadbać o piękny wygląd i zdrowie roślin oferujemy kompleksową opiekę nad wszystkimi roślinami, które znajdują się w Państwa firmie. Zaopiekujemy się zarówno nowo dostarczonymi, jak i zastanymi roślinami. Dołożymy starań by uratować Państwa ulubione rośliny, jeśli podupadną na zdrowiu, jednocześnie możemy dostarczyć nowe dla poszerzenia roślinności i również objąć je profesjonalną opieką. Wiemy jak wprowadzić i utrzymać w świetnej formie zieleń w każdym pomieszczeniu. Proponujemy przyjazd naszych specjalistów na miejsce, sprawdzenie warunków bytowych roślin zastanych i planowanych. Następnie opracowanie projektu wprowadzenia roślinności do biur. Dobierzemy rośliny pod kątem ekspozycji, nasłonecznienia, temperatury i innych czynników środowiskowych oraz organizacji przestrzeni, aby rośliny nie przeszkadzały. Następnie zajmiemy się pielęgnacją i opieką nad roślinami w Państwa biurach i pomieszczeniach pracowniczych.

Opiekujemy się i dostarczamy rośliny doniczkowe, bukiety, stroiki, zielone ściany (ogrody wertykalne) i wiele innych dekoracji. Wymieniamy bukiety na świeże, pielęgnujemy rośliny doniczkowe, dostarczamy choinki. Gwarantujemy wysoką jakość usług i profesjonalne podejście. Doradzimy, zaprojektujemy, dostarczymy. Ustawimy i zaopiekujemy się zielenią.

Profesjonalny i kompleksowy
serwis kwiatowy
Warszawa

Opieka kwiatowa biura obejmuje przeprowadzanie:

  • doraźnych, cyklicznych i sezonowych przeglądów roślin
  • zabiegi stylizujące, upiększające i ochronne
  • ratowanie zaniedbanych roślin
  • zwalczanie chorób i szkodników
  • przesadzanie i rozmnażanie roślin
  • podlewanie, czyszczenie, nawożenie i przycinanie
  • sprzedaż donic i roślin

Ostateczną wycenę przedstawimy po ustaleniu harmonogramu i zakresu opieki kwiatowej biura. Proponujemy indywidualnie dobrane abonamenty, a dla stałych klientów mamy przygotowane atrakcyjne rabaty. Uzgodnimy, zaprojektujemy, dostarczymy i zaopiekujemy się profesjonalnie Państwa roślinami.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.