Scenerie kwiatowe

Scenerie kwiatowe są przede wszystkim naturalne i dlatego tak cenione. Ich zmienność, oraz piękno są bogatym źródłem inspiracji, a jednocześnie tworzą tło o niepowtarzalnym uroku. Wszak nie ma dwóch identycznych kwiatów. Scenerie kwiatowe wykorzystywane  do udekorowania różnych wydarzeń. Chętnie korzystają z nich fotografowie na sesjach ślubnych, urozmaicają eventy promocyjne, a nawet gale i uroczystości oficjalne. Do każdej scenerii kwiaty są dobierane indywidualnie, zależnie od okoliczności, potrzeb i celu organizacji danego wydarzenia, czy okazji.
Wydarzenia mogą być bardziej lub mniej publiczne. Gale, festyny, promocje produktów, imprezy sezonowe, okolicznościowe, itd. Aby uatrakcyjnić wszystkie te wydarzenia potrzebni są nie tylko główni bohaterowie, ale również odpowiednie scenerie kwiatowe. Są nieodłącznym elementem każdego wydarzenia, którego organizatorom zależy na przyciągnięciu jak największej liczby gości i osiągnięciu pozytywnego rozgłosu. Dobrze dobrana sceneria kwiatowa świadczy o profesjonalizmie organizatorów i podkreśla uwagę poświęconą odbiorcy. To dla niego przecież wydarzenie jest organizowane. Niektóre wydarzenia nie mogą obejść się bez scenerii kwiatowej. Szczególnie dobrze komponują się przy galach, sesjach fotograficznych czy produktowych.  Kwiatowe scenerie eventowe są znakomitym pomysłem dla Pary Młodej na ślubną sesję. Taka dekoracja może pięknie komponować się z  wiązanką ślubną.

Rosną wymagania co do atrakcyjności wydarzeń, a klienci indywidualnie mają coraz wyższe wymagania. Scenerie kwiatowe sprawdzają się idealnie jako dodatki, ale również jako dopracowane tło dla głównych wydarzeń. Wszystko dlatego, że kwiaty są różnorodnym i bogatym materiałem florystycznym, dającym ogromnymi możliwościami. 

Sceneria kwiatowa stanowi niebagatelną oprawę

Klientom ze stałym zapotrzebowaniem na scenerie kwiatowe proponujemy indywidualnie dobrany abonament,. Natomiast stałym klientom zapewnimy atrakcyjne rabaty. W ofercie Bonny Blue znajdziecie Państwo także i inne usługi:

  • firmowe prezenty kwiatowe
  • kwiaty na event
  • choinki i okolicznościowe stroiki np. na Boże Narodzenie
  • i wiele innych propozycji

Ponadto możecie Państwo w miarę potrzeb:

  • zmienić lub pominąć datę dostawy
  • zmienić adres dostawy
  • wznowić dostawy

Po ustaleniu wszystkich szczegółów i akceptacji oferty podpisujemy dokumenty dot. wybranej oferty i rozpoczynamy realizację projektu, a dokonanie płatności uruchamia współpracę florystyczną.


Scenerie kwiatowe od Bonny Blue ukwiecą wszystko!

Sceneria to tło, dopasowane idealnie do sytuacji. Nie może zaburzać harmonii, ani wprowadzać w błąd. A na pewno nie może odwracać uwagi od tego, co dzieje się na jej tle. Dobrze dobrane dekoracje komponują się swym rozmiarem do pomieszczeń i plenerów, uwzględniać istniejące już elementy oraz nie utrudniając komunikacji, pracy i zabawy. Wyobraźmy sobie pokaz mody, gdzie kielichy z kwiatami zasłaniają widok lub przeszkadzają modelkom w ich “cat walku” po wybiegu. Temu wszystkiemu trzeba umieć zaradzić i od tego zadania są zawodowi, doświadczeni floryści w Bonny Blue. Co do kolorystyki istnieje naczelna reguła mówiąca o tym, że najlepiej komponują się dekoracje w kolorach przewodnich, niezależnie czy mówimy o wiodącym kolorze w dekoracjach ślubnych, czy kolorystyce loga firmowego. Innym typem scenerii kwiatowych jest  oprawa eventów kwiatami, która ma za zadanie podkreślić rangę wydarzenia i dodać klasy

Zachęcamy do kontaktu i do zapoznania się z ofertą Bonny Blue.
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.