Opieka nad kwiatami w biurze

Proponujemy opłacalną i przyjemną inwestycję w polepszenie warunków pracy w biurze. Jak to zrobić i na czym taka inwestycja ma polegać? Można to zrobić w bardzo prosty sposób, inwestując nieco czasu i środków w wyposażenie pomieszczeń biurowych i pracowniczych w żywą roślinność. Uprzyjemni to pracę i poprawi jakość warunków panujących w biurze. Jednak, aby owa roślinność była jak najdłużej świeża, a do tego piękna i skuteczna w podnoszeniu komfortu pracy należy jej się profesjonalna i troskliwa opieka. W dzisiejszych czasach pracownik nie zawsze ma czas na podlanie nawet własnego ulubionego fiołka na parapecie. Co dopiero na ciągłą opiekę nad wszystkimi roślinami w biurze. Dlatego profesjonalna opieka nad kwiatami w biurze jest coraz częściej poszukiwaną usługą na rynku.

Jak wygląda profesjonalna opieka nad kwiatami w biurze?

Nie wszystko jedno gdzie roślina zostanie ustawiona. Każda ma swoje wymagania bytowe. Inne warunki są potrzebne roślinom doniczkowym, inne kwiatom ciętym. Inne szkodniki i choroby przytrafiają się roślinom ozdobnym z bogatym kwiatostanem, inne upodobały sobie rośliny o soczystej zieleni. Jeden gatunek roślin jest niewrażliwy na przeciągi, inne wolą mniejszą ekspozycję na słońce. Ponadto trzeba wiedzieć jak rośliny przycinać, kiedy podlewać i jak stosować odżywki, zarówno do doniczek jak i wazonów. Tak, kwiaty cięte również się zasila. Wszystko, aby rośliny były zdrowe, dodawały pomieszczeniu elegancji i pomagały w utrzymaniu dobrej jakości powietrza.
Sporo informacji jak na, zdawałoby się, codzienną czynność. Jakaż to filozofia podlać roślinę, czy wymienić wodę w wazonie? Mamy nadzieję, że powyższym akapitem przybliżyliśmy nieco zakres jaki obejmuje opieka nad kwiatami w biurze. Jest to ponadto zajęcie czasochłonne. Tym więcej energii i czasu zajmuje, im więcej roślin jest w biurze. Oczywiście ich piękny wzrost daje wiele satysfakcji, nie mniej nie jest to dla pracownika zadanie o najwyższym priorytecie. Dlatego najlepiej jest zatrudnić do tego profesjonalną pracownię florystyczną. Zajmie się ona kompleksowo opieką i pielęgnacją kwiatów, zarówno tych nowych, jak i już zastanych. Ponadto Bonny Blue może dla Państwa zaprojektować nowy aranż biura, uwzględniając już posiadane rośliny. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi od dopasowanego projektu, przez oryginalne i staranne kompozycje, po terminową i bezpieczną dostawę.

Zaprojektujemy, dostarczymy, zadbamy.

Opiekujemy się i dostarczamy rośliny doniczkowe, bukiety, stroiki, zielone ściany (ogrody wertykalne) i wiele innych dekoracji. Wymieniamy bukiety na świeże, pielęgnujemy rośliny doniczkowe, dostarczamy choinki. Gwarantujemy wysoką jakość usług, atrakcyjne abonamenty kwiatowe i rabaty oraz profesjonalną współpracę florystyczną.

W ofercie kwiatów ciętych do biura znajdziecie Państwo pełną dekorację biur, sal konferencyjnych, imprez firmowych i wydarzeń np. promocji czy prezentacji. Dostarczamy kompozycje kwiatowe do sal bankietowych, hoteli, restauracji i recepcji, oraz klinik i SPA. Wykonujemy także wystroje świąteczne i okazjonalne.


Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.