Opieka nad kwiatami w biurze Warszawa

Warszawa, jak każda stolica jest miastem najbardziej tętniącym życiem. Jest centrum wydarzeń i biznesu. Taką ma rolę do spełnienia. Ma za zadanie być głównym ośrodkiem handlu i kultury. Dlatego nie dziwi fakt, że elegancję wystroju wnętrz ceni się tam szczególnie. Można pół żartem stwierdzić, ze Warszawa to jedno wielkie biuro. zatem opieka nad kwiatami w biurze Warszawa jest specjalnym projektem naszej pracowni, dedykowanym dla warszawskiej metropolii. Biurowce, firmy, restauracje, kliniki… i kwiaty, cięte i doniczkowe. Powierzchnie małe i duże, biura i hale, proste i skomplikowane – wszystko wymagające oprawy dostosowanej do warunków technicznych i wzornictwa. Aby sprawnie zaopatrywać Warszawę w aranżacje kwiatowe potrzebne jest doświadczenie i pomysłowość florystów. Takich jak nasi, którzy wiedzą, że oprawy kwiatowej wymagają nie tylko biura, ale i sale konferencyjne, pomieszczenia socjalne, recepcje i hole.


Opieka nad kwiatami w biurze Warszawa – podstawowe informacje

Wprowadzenie roślin do biura uprzyjemnia pracę, czyni jej warunki korzystniejszymi dla zdrowia pracowników i dodaje elegancji wnętrzom. Rośliny jako elementy dopełniające wystroju biura oraz wpływające na komfort pracy, aby spełniały swoją funkcję wymagają właściwej pielęgnacji. Biurowce z reguły cechuje dość surowa stylistyka, sztuczne tworzywa i w większości przypadków trudne warunki bytowe dla roślin. Dlatego w kwestiach opieki nad kwiatami warto zwrócić się do pasjonatów-profesjonalistów. Serwis kwiatowy dla Warszawy od  Bonny Blue jest kompleksową usługą opieki florystycznej dla biur.

Co obejmuje opieka nad kwiatami w biurze Warszawa?

Dostarczamy i obejmujemy opieką rośliny doniczkowe, bukiety, stroiki,  zielone ściany (ogrody wertykalne) i wiele innych dekoracji. Wymieniamy bukiety i kwiaty cięte, pielęgnujemy rośliny doniczkowe, dostarczamy i ozdabiamy choinki. Gwarantujemy wysoką jakość usług i profesjonalne podejście. Doradzamy, projektujemy, dostarczamy. Zaaranżujemy, ustawimy i zaopiekujemy się zielenią.

Proponujemy dwa warianty usług:

  • cykliczny na podstawie umowy i harmonogramu
  • doraźny dla wyratowania roślin

 

Opieka kwiatowa biura obejmuje przeprowadzanie:

  • doraźnych, cyklicznych i sezonowych przeglądów roślin
  • zabiegi stylizujące, upiększające i ochronne
  • ratowanie zaniedbanych roślin
  • zwalczanie chorób i szkodników
  • przesadzanie i rozmnażanie roślin
  • podlewanie, czyszczenie, nawożenie i przycinanie
  • sprzedaż donic i roślin
Jesteśmy przede wszystkim otwarci i elastyczni. A ponadto komponujemy nieszablonowo i z pasją. Używamy najwyższej jakości materiału florystycznego, począwszy od gatunków kwiatów, przez rośliny ozdobne, po dodatki z materiałów sztucznych. Realizujemy stałe zlecenia i okazjonalne aranżacje.

Ostateczną cenę przedstawimy po ustaleniu harmonogramu, a następnie podpisujemy umowę florystyczną. Proponujemy indywidualnie dobrane abonamenty, a dla stałych klientów mamy przygotowane atrakcyjne rabaty. Uzgodnimy, zaprojektujemy, dostarczymy, jak również zaopiekujemy się profesjonalnie Państwa roślinami.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.