Opieka kwiatowa biura

Rośliny, zwłaszcza doniczkowe zyskują coraz większe znaczenie, jako elementy uzupełniające wystrój biura  wpływające na komfort pracy. Są wszak w naszym otoczeniu od zawsze. Biurowce z chłodną nowoczesną stylistyką, pełne betonu i tworzyw sztucznych, nierzadko bardzo udanych wizualnie, nie są szczególnie przyjaznym otoczeniem dla człowieka. Warto zainwestować nieco czasu i środków, aby sprowadzając rośliny do biura uprzyjemnić w nim pracę, uczynić jej warunki korzystniejszymi dla zdrowia i dodać klasy przestrzeniom biurowym. Sprawa nie kończy się jednak na ustawieniu bukietów czy aranżacjiDo prawidłowego utrzymania roślin, a więc i wyglądu biura, konieczna jest ich odpowiednia pielęgnacja. Dlatego w naszej ofercie znalazła się opieka kwiatowa biura w dwóch wariantach: cykliczna, na podstawie umowy i harmonogramu, oraz doraźna   w sytuacjach konieczności ratowania stanu/kondycji roślin.

Opieka kwiatowa biura – co oferujemy?

Aby zadbać o piękny wygląd i zdrowie roślin oferujemy kompleksową opiekę nad wszystkimi roślinami, które znajdują się w Państwa firmie. Zaopiekujemy się zarówno nowo dostarczonymi, jak i zastanymi roślinami. Dołożymy starań by uratować Państwa ulubione rośliny, jeśli podupadną na zdrowiu. Możemy także dostarczyć nowe, uzupełniając roślinność i również objąć je profesjonalną opieką. Wiemy jak wprowadzić i utrzymać w świetnej formie zieleń w każdym pomieszczeniu. Proponujemy wizytę naszych specjalistów u Państwa. Sprawdzimy warunki bytowe dla roślin i opracujemy plan wprowadzenia roślinności do pomieszczeń. Dobierzemy rośliny pod kątem ekspozycji, nasłonecznienia, temperatury i innych czynników środowiskowych, a także organizacji przestrzeni, aby rośliny nie przeszkadzały. Następnie zajmiemy się pielęgnacją i opieką nad roślinami w Państwa biurach i pomieszczeniach pracowniczych.

Opiekujemy się i dostarczamy rośliny doniczkowe, bukiety, stroiki, zielone ściany (ogrody wertykalne) i wiele innych dekoracji. Wymieniamy bukiety na świeże, pielęgnujemy rośliny doniczkowe, dostarczamy choinki. Gwarantujemy wysoką jakość usług i profesjonalne podejście. Doradzimy, zaprojektujemy, dostarczymy. Ustawimy i zaopiekujemy się zielenią.

Opieka kwiatowa biura – Bonny Blue – Profesjonalnie!

Opieka kwiatowa biura obejmuje przeprowadzanie:

  • doraźnych, cyklicznych i sezonowych przeglądów roślin
  • zabiegi stylizujące, upiększające i ochronne
  • ratowanie zaniedbanych roślin
  • zwalczanie chorób i szkodników
  • przesadzanie i rozmnażanie roślin
  • podlewanie, czyszczenie, nawożenie i przycinanie
  • sprzedaż donic i roślin

W ofercie kwiatów ciętych do biura oferujemy kompleksową dekorację biur, sal konferencyjnych, imprez firmowych i wydarzeń takich jak np. promocji produktów. Dostarczamy kompozycje kwiatowe do sal bankietowych, hoteli, restauracji i recepcji, a także klinik i SPA. Wykonujemy wystroje świąteczne.
Warto pamiętać o udekorowaniu reprezentacyjnych stref w biurze, zachwycającej choince, czy pobudzających wiosenną kolorystyką aranżacjach z Wielkanocną nutą.

Dokładną wycenę przedstawimy po ustaleniu harmonogramu i zakresu opieki kwiatowej dla biura. Proponujemy indywidualnie dobrane abonamenty, a dla stałych klientów atrakcyjne rabaty. Pomoże to Państwu zaoszczędzić czas i środki w budżecie firmy. Z pomocą przychodzą floryści Bonny Blue. Zapraszamy do zapoznania się z oferta i kontaktu mailowego lub telefonicznego. Uzgodnimy, zaprojektujemy, dostarczymy i zaopiekujemy się profesjonalnie Państwa roślinami.


Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.