Kwiaty na abonament

Można mieć telewizję na abonament, telefon na abonament, ale kwiaty na abonament? Oczywiście, że tak. Jest to również inwestycja, cykliczna i odnawialna. Rynek ciągle się zmienia, a branża florystyczna rozwija i na bieżąco przystosowuje się do warunków.

Profesjonalni od lat

Obrót kwiatami na abonament nie jest łatwy. Roślinność jest towarem żywym i ma swoją wytrzymałość oraz żywotność. Dlatego w Bonny Blue zatrudniamy najlepszych florystów, którzy dbają o rośliny i pracują zgodnie z sezonowym rytmem przyrody. Nie zapominają również o aktualnych nurtach i trendach we wzornictwie. Ponadto klienci Bonny Blue mają do wyboru 3 warianty rozmiaru bukietów: MINI, STANDARD i PREMIUM. Każdy z wariantów może być zamówiony doraźnie, ale również w abonamencie. Druga opcja, czyli kwiaty na abonament, jest skierowana do firm, biur, hoteli, klinik, ośrodków wypoczynkowych, restauracji i wszystkich tych, którzy chcą gustownie i ciekawie ozdobić wnętrza pomieszczeń. Kolorystykę, bogactwo kompozycji, ich rozmiar, adres i harmonogram dostaw ustalimy wspólnie. Wykonamy projekty i przedstawimy Państwu do akceptacji. Cena i abonament zawsze są dobierane indywidualnie dla każdego klienta.

Kwiaty na abonament to wiele korzyści

Kwiaty na abonament to uzgodniony z pracownią harmonogram, atrakcyjne rabaty oraz przejrzystość kosztów dla budżetu firmy. Ponadto, wraz ze zbliżającym się końcem okresu rozliczeniowego przypominamy naszym klientom o możliwości przedłużenia lub rezygnacji z abonamentu. Jak widać abonament na bukiety jest przydatny z wielu powodów.

W ramach abonamentu oferujemy również stałą opiekę florystyczną i pielęgnację roślin, zarówno dostarczonych przez nas, jak i zastanych u klienta. Jeśli w swoim biurze, recepcji lub w innym pomieszczeniu biurowym życzycie sobie Państwo stale piękne i dopasowane do wnętrza kompozycje, które podkreślą charakter firmy i uprzyjemnią pobyt kontrahentom oraz pracownikom – polecamy nasze usługi. Jeśli natomiast jesteście Państwo klientem indywidualnym i zależy Wam, aby nie przegapić ważnych dat ani okazji do przesłania upominkowego bukietu – również czekamy z ciekawą ofertą.

Abonament na kwiaty obejmuje między innymi:

  • firmy i korporacje
  • hotele i gastronomię
  • kliniki i SPA
  • klientów indywidualnych

Aby przybliżyć Państwu możliwości jakie oferuje abonament na kwiaty, postanowiliśmy krótko wyjasnić kilka kluczowych kwestii.

Prezenty kwiatowe to między innymi:


Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.