Kwiaty do biura Warszawa

Jeśli przyjrzeć się zapotrzebowaniu na kwiaty do biura Warszawa jest rynkiem bardzo chłonnym. Zapotrzebowanie jest bardzo duże różnorodne. Główna metropolia kraju to bogactwo branż i lokalizacji, zróżnicowanie rozmiarów biur i ich aranżacji. To nie tylko biurowce, ale również restauracje, SPA, kliniki, hale wystawowe, miejsca wydarzeń kulturalnych… i rośliny, zwłaszcza doniczkowe – mnóstwo roślin i ogromne zapotrzebowanie na ich dostawy oraz profesjonalną opiekę florystyczną. Powierzchnie małe i duże, wymagające oprawy dostosowanej do warunków technicznych i wzornictwa. Natomiast   Dlatego właśnie opieka kwiatowa biur i firm zyskuje na rynku coraz większe znaczenie.


Kwiaty do biura Warszawa

Jeśli potraktować Warszawę jako jedno wielkie buro, to pracy jest naprawdę sporo. Rośliny są elementem wystroju, który wnosi powiew świeżości, wprowadza naturalność do surowych nowoczesnych budowli biurowych i poprawia komfort pracy. Wnętrza warto uczynić bardziej przyjaznymi dla człowieka i zainwestować w usługę „kwiaty do biura Warszawa”. Taka inwestycja z pewnością doda ciepła i elegancji przestrzeniom biurowym. Jednak na ustawieniu kwiatów praca przy aranżacji się nie kończy. Aby trzymać efektowny wygląd biura konieczna jest profesjonalna opieka florystyczna, która zapewni nie tylko wymianę kompozycji na czas, ale również będzie wprowadzać odpowiednie zmiany w stylistyce oraz zapewni dekoracje sezonowe, takie jak stroiki wielkanocne, czy bożonarodzeniowe choinki i dekoracje sylwestrowe.

Co oferuje Bonny Blue?

Aby zadbać o gustowny wystrój biura należy nie tylko używać do kompozycji najwyższej klasy materiału florystycznego, ale również umiejętnie dopasowywać kompozycje do wnętrza i otoczenia biura. Jeśli przy tym aranżacje będą oryginalne i nie zaczną przeszkadzać,będą się za to zgrabnie komponować się z całością stylizacji firmy to sukces murowany. Aby kwiatowe dekoracje pięknie się prezentowały oferujemy kompleksową opiekę nad wszystkimi roślinami, które znajdują się w Państwa firmie. Dołożymy starań, by uratować Państwa ulubione rośliny, jeśli podupadną na zdrowiu, jednocześnie możemy dostarczyć nowe dla poszerzenia roślinności i je także  również objąć je profesjonalną opieką. Wiemy jak wprowadzić i utrzymać zieleń w świetnej formie w każdym pomieszczeniu. W tym celu  konieczne jest opracowanie projektu wprowadzenia kwiatów, uwzględniające ich żywotności i warunki bytowe. Wszystkie kompozycje, bukiety i stoiki muszą być tak wyeksponowane, aby nie szkodziły im czynniki środowiskowe, aby były dobrze widoczne, ale nie utrudniały i nie zagrażały bezpiecznemu funkcjonowaniu w biurze.

Opiekujemy się i dostarczamy rośliny doniczkowe, bukiety, stroiki, zielone ściany (ogrody wertykalne) i wiele innych dekoracji. Wymieniamy bukiety na świeże, pielęgnujemy rośliny doniczkowe, dostarczamy choinki. Gwarantujemy wysoką jakość usług i profesjonalne podejście. Doradzimy, zaprojektujemy, dostarczymy. Ustawimy i zaopiekujemy się zielenią.

Profesjonalny i kompleksowy serwis kwiatowy Warszawa

Opieka kwiatowa biura w tym wariancie obejmuje:

 • wizję lokalną pod kątem dobrania materiału florystycznego
 • opracowanie koncepcji aranżacji
 • zakup roślin i ozdób
 • dostarczenie i ekspozycję kompozycji
 • wymiany kwiatów wg. harmonogramu
 • ratowanie zastanej roślinności
 • opiekę florystyczną
 • sprzedaż donic i roślin
 • umowę stałą lub doraźne usługi
 • korzystny abonament i atrakcyjne rabaty

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Cart Item Removed. Undo
 • No products in the cart.