Kwiaty cięte do hotelu

Kwiaty cięte w hotelu są często spotykanym elementem wystroju. Można je zobaczyć w recepcji, lobby, hallu, w sali jadalnej, na barze, a nawet w pokojach. Kwiaty w kompozycjach i w bukietach są przepiękną ozdobą, głównie przez wzgląd na ich naturalne, niepodrabialne piękno. I oczywiście ogromne bogactwo form, barw, rozmiarów, faktur… istny zawrót głowy. Ponadto zapachy i naturalność, do której człowiek przywykł i w której chętnie przebywa. Hotel natomiast ma za zadanie ugościć i zapewnić komfort pobytu. Liczy się nie tylko wystrój jako taki. Musi on być spójny w całości obiektu, jak również dobrze aby współgrał z otoczeniem hotelu. W takiej takiej doskonale sprawdzają się kompozycje kwiatowe i kwiaty cięte do hotelu.Urozmaicą wnętrze, a w ciekawej aranżacji mogą udanie zastąpić inne dekoracje. Należy jednak pamiętać, że są dekoracją żywą. Z jednej strony to ogromna zaleta, ponieważ w naturalnym otoczeniu człowiek czuje się komfortowo. Z drugiej trzeba dbać o regularną wymianę,koniecznie na czas, by zwiędłe kwiaty nie straszyły gości brakiem estetyki, oraz o zapewnienie bezpiecznej dla kwiatów dostawy. Pozostaje ponadto kwestia ekspozycji. Miejsce dla kwiatów musi być zarówno dobrze widoczne, ale nie nachalne. Dodatkowo musi zapewnić kwiatom dobre bytowo stanowisko, którego warunki pomogą maksymalnie wydłużyć ich żywotność.

Co można zyskać, zamawiając jako stały wystrój kwiaty cięte do hotelu?

Kwiaty pozwalają na szybką i porównywalnie tanią zmianę wystroju wnętrza. Jest to możliwe dzięki sezonowości kwiatów i ich ogromnego wprost wyboru. Ale mowa tutaj nie tylko o kwiatach, ale również roślinach ozdobnych, żywej zieleni i wszelkich możliwych dodatkach. Zależnie od charakteru i głównych motywów wystroju sprawdzą się stonowane kompozycje lub fantazyjne aranżacje, klasyczne bukiety lub nowoczesne aranżacje. Pomieszczenia będą bardziej eleganckie, cieplejsze i odświeżone.

  • Kwiaty cięte, zwłaszcza sezonowe, doskonale podkreślą charakter wnętrza hotelu. Radzimy jednak unikać mocno pylących i tych o silnym zapachu. Choćby ze względu na możliwość alergii u gościa. Szczególnie urokliwe są Orchidea Vanda, storczyki czy sezonowe żonkile.

Profesjonalizm przede wszystkim

Hotel jest firmą ze swoją marką. Aby utrzymać się na rynku i budować dobrą renomę musi pracować nad wizerunkiem. Jest to jedno z tych szczególnych miejsc, w których porządek, estetyka i niebanalność wnętrza są kluczowymi aspektami. Szczególnie istotne jest dopasowanie całości aranżacji do otoczenia i okoliczności. Przytulny wiejski pensjonat ma inne wymagania niż nowoczesny hotel w centrum metropolii. Sezonowość też warto brać pod uwagę, aby nie dekoracje nie wyszły śmiesznie. Rośliny doniczkowe będą znakomitym uzupełnieniem zmienności wystroju. Dadzą poczucie stabilności, pełni przyrody, uzupełnią i ocieplą wnętrze.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nawiązania współpracy.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.