Kwiatowy dekor biura

Firmy są miejscami, gdzie najpierw liczy się funkcjonalność i sprawność działania. Wystrój i profesjonalizm w zadbaniu o komfort gościa. W tym artykule postaramy się przybliżyć Państwu kwestię wystroju. Kwiaty i rośliny ozdobne, czy to doniczkowe, czy cięte sprawdzają się doskonale w roli dopełnienia aranżacji. Biuro ma za zadanie zapewnić wygodę i wydajność pracy. W roli dyskretnej ozdoby świetnie sprawdza się kwiatowy dekor biura. Jest jednak czymś więcej niż tylko ozdobą. Podkreśla charakter miejsca. A również, niejednokrotnie, łączy wnętrza budynku z naturalnym środowiskiem okolicy. A ponadto jest dobrą inwestycją w wizerunek firmy.


Co daje kwiatowy dekor biura?

Warto zaopatrzyć biuro w gustowne kompozycje i wazony z pięknymi ciętymi kwiatami jako kompozycje kwiatowe. Kwiaty i rośliny doniczkowe urozmaicą wnętrze. Ponadto mogą nawet pomóc w usunięciu z pola widzenia elementów koniecznych, acz mało atrakcyjnych. Należy jednak pamiętać, że są dekoracją żywą i wymagają po pierwsze cyklicznej wymiany, po drugie odpowiedniej opieki i dbałości o zdrowa ekspozycję. Ponadto trzeba koniecznie zadbać o bezpieczny transportu. Kolejną zaleta jest fakt sezonowości. Ogromną zaletą kwiatów jest charakterystyczność dla danych pór roku. Dlatego umiejętnie dobrane bukiety z kwiatów ciętych są niezwykłą ozdobą, zmieniającą się wraz z sezonem i okazją. Kwiatowy dekor biura musi być jednak integralną częścią całości wystroju, wtedy pomieszczenia będą bardziej eleganckie, cieplejsze i atrakcyjniejsze.

Oczywiście im mniej rośliny podróżują po budynku tym dla nich lepiej. Nie mniej jednak jeśli zapewnimy im takie same lub maksymalnie zbliżone stanowiska będą zdobiły przestrzenie biurowe zależnie od potrzeb i pomysłu. Ponadto wszystkie rośliny, a jest ich ogromny wybór, pozwalają na sprawną, właściwie nieograniczoną i porównywalnie tanią zmianę wystroju. Warto zatem zmieniać co jakiś czas styl i całość aranżacji. I oczywiście nie wolno zapomnieć o dekorze okolicznościowym, np. w Boże Narodzenie.

Profesjonalny i nieszablonowy kwiatowy dekor biura

Zaopatrywanie firm i miejsc otwartych w roślinność to nasza pasja. Chętnie podejmujemy się nietypowych realizacji. Można śmiało powiedzieć, ze ukwiecimy wszystko! Aby ułatwić Państwu zamówienia przygotowaliśmy abonament na kwiaty, który każdorazowo dopasowujemy pod kątem indywidualnych wymagań klienta. Najpierw zapraszamy do zapoznania się z ofertąNastępnie zapraszamy do wyboru rodzaju proponowanych aranżacji: Standard, Premium lub MiniPo ustaleniu wszystkich szczegółów, takich jak częstotliwość dostawy, style kompozycji itp oraz akceptacji oferty podpisujemy dokumenty dot. wybranego abonamentu. Dokonanie płatności za ustalony okres rozliczeniowy uruchamia współpracę florystyczną.

Wszelkimi innymi aspektami aranżacji kwiatowej zajmie się z chęcią i radością Bonny Blue. Profesjonalnie, terminowo i pięknie ukwiecimy wszystko. Zajmiemy się całością,projektem,wykonaniem, dostawą i opieką. Im bardziej nietypowe zlecenie,tym chętniej podejmujemy wyzwanie. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z nasza ofertą.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.