Kwiatowa oprawa biura

Oprawa, jak samo słowo wskazuje, jest elementem który spaja, zamyka w ramy, wykańcza i dopełnia całości. Można oprawić na przykład obraz. Ale co może mieć z tym wspólnego kwiatowa oprawa biura, zapytacie Państwo. Wbrew pozorom całkiem sporo. Każde biuro ma swój wystrój, mniej lub bardziej zaplanowany. Wykładziny, farba, rolety, meble oraz sprzęt biurowy to niezbędne elementy, które tworzą ogół wystroju. O drobiazgach, służących wykończeniu wnętrz, dodaniu im stylu i  elegancji oraz  podkreśleniu charakterystycznych cech mało kto pamięta, a to błąd I wynika on głównie z  nadmiaru obowiązków oraz braku czasu, czy też osoby, która zajęłaby się troskliwie szczegółami. Oczywiste jest, że firma budowlana zbuduje lub wyremontuje pomieszczenia z dbałością o detale, ale jedynie zakresie specyfiki własnej branży. I tu trafiamy na rozwiązanie: pracownia florystyczna, oferująca kompleksowe usługi. Powierzenie zadania firmie, która zajmie się stworzeniem aranżacji, od projektu po dostawę jest najlepszym wyjściem  pod każdym względem, również   organizacyjnym .

Dobra pracownia florystyczna dokłada wszelkich starań, żeby wszystkie realizowane przez nią projekty były oryginalne, piękne i dobrane pod kątem potrzeb klientów. Wybierając kwiaty i ozdoby należy wykorzystywać materiał florystyczny najwyższej jakości. Jak również zadbać aby dekoracje były zawsze świeże i maksymalnie trwałe. Każdy klient jest ważny i powinien być traktowany indywidualnie – tak buduje się markę. Tak działa Bonny Blue!

Jeśli kwiatowa oprawa biura, to na abonament. To Bonny Blue!

Dla każdej firmy równie ważne jest nie tylko profesjonalne wybudowanie lokaluale również jego profesjonalne wykończenieTaki efekt zapewni kwiatowa oprawa biura. To podniesienie walorów estetycznych pomieszczenia, poprawa warunków pracy, a gdy dekoracje zamawiane są w abonamencie, będzie to również oszczędność dla firmy. Oferujemy  kwiaty na abonament, zarówno w formie kwiatów ciętych jak i  roślin doniczkowych. Jeśli w firmie potrzebna jest dekoracja biura abonament kwiatowy – Bony Blue uwzględni wszystkie jej aspekty, od koloru wykładziny, po korzystne dla roślin miejsce do ekspozycji.
Usługa „kwiatowy dekor biura” obejmuje:
 • codzienną dekorację bukietami w trzech wariantach: MINI, STANDARD i PREMIUM
 • aranżacje stałe z roślin doniczkowych
 • dekoracje świąteczne i sylwestrowe
 • dekoracje okazjonalne, np. walentynkowe
 • kwiaty na konferencje i imprezy firmowe
 • dekoracje papierowe, balonowe i kwiaty stabilizowane

Dzięki kompozycjom kwiatowym do biura zyskujecie Państwo:

 • oszczędność w budżecie
 • przejrzystość i stałość kosztów
 • dobra inwestycja w wizerunek
 • przyjazna atmosfera dla klientów
 • korzystniejsze warunki pracy dla pracowników
 • uniknięcie zakupów kwiatów „na ostatnią chwilę”

Kwiatowy dekor biura to również podkreślenie charakteru wydarzeń różnego rodzaju, które odbywają się w biurach i siedzibach firm. Są nimi np. konferencje, “opłatki” firmowe, bankiety, promocje, spotkania biznesowe i wiele innych, a każde z nich potrzebuje innej oprawy. Jednak nadal takiej, która będzie komponowała się z całością biura. Nie bez znaczenia jest również pierwsze wrażenie, czyli moment gdy kontrahent wchodzi do siedziby. Tutaj warto pomyśleć o dekoracji recepcji, lobby, czy idąc dalej, biura prezesa.


 

Cart Item Removed. Undo
 • No products in the cart.