Kompozycje kwiatowe do biura

Biuro nie musi być nudnym, ponuro oficjalnym pomieszczeniem. Może być przyjazną, pięknie zorganizowaną przestrzenią, w której chętnie i przyjemnie się pracuje, a do tego moga poprawiać w biurach jakość powietrza. Tak zmienić wnętrza potrafi sama Natura. Jednak Bonny Blue nie dostarczy jej Państwu pod same drzwi. Chętnie dostarczy za drzwi, do pomieszczeń biurowych i przestrzeni pracowniczych. Dostawa kwiatów do biura to finał zawieranych przez nas umów na obsługę kwiatową biura i mamy w tej materii juz spore doświadczenie. Kompozycje kwiatowe do biura dowozimy termionowo i bezpiecznie.

Florystyka i towrzenie aranżacji kwiatowych to nasza pasja. Stale ją rozwijamy, wychodząc na przeciw potrzebom rynku i przyjmując najróżniejsze zlecenia.

Urokliwe, gustowne i nietuzinkowe kompozycje kwiatowe do biura mogą zdobić Państwa biura, recepcje, lobby i sale konferencyjne przez cały rok. Nie zapominajmy też o gabinecie prezesa!  I nie będzie potrzeby angażowania pracowników, ręcznego zlecania comiesięcznych przelewów, czy dodatkowej pracy dla działu księgowości. Każdy bukiet dopasujemy do charakteru firmy, jej cech rozpoznawczych jak kolorystyka, czy logo. Wykonamy nadruk, wypożyczymy wazony, dostarczymy kwiaty cięte, jak również zieleń i donice. Chętnie podpowiemy jak dodać elegancji Państwa biurom i wykonamy Kompozycje kwiatowe do biura zgodnie z Państwa wytycznymi.

Kompozycje kwiatowe do biura – dekoracja, styl i aranżacja

Naszym Klientom oferujemy kompozycje kwiatowe i dekorowanie przestrzeni biurowych i konferencyjnych.
W ramach obsługi kwiatowej biura umożliwiamy:

  • samodzielny wybór roślin ozdobnych, kwiató i dodatków, które mają tworzyć kompozycje
  • wybór spośród gotowych propozycji
  • wykonanie kompozycji zgodnie z wytycznymi

Dobierzemy również odpowiednie miejsca do ekspozycji kwiatów, ponieważ nie jest obojętne gdzie ustawiony będzie bukiet, czy stroik. Musi to być miejsce zarówno widoczne, jak i takie w którym ozdoba nie będzie przeszkadzać. Ważne są też warunki panujące w pomieszczeniu. Unikać nalezy w większości przypadkó przeciągów i zbytniego nasłonencznienia. Kompozycje kwiatowe do biura dodadzą wnętrzom niepowtarzalnego nastroju i klimatu, ale również będą inwestycją w wizerunek firmy.

Oferujemy stałą usługę dostawy kwiatów ciętych i roślin doniczkowych do biur, hoteli, . Jesteśmy elastyczni, nieszablonowi i profesjonalni. Cieszymy się zaufaniem dużych klientów biznesowych i jesteśmy w stanie ukwiecić wszystko! Im ciekawszy projekt i niezwykłe wymagania klienta, tym chętniej podejmujemy wyzwanie. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą. Ustalimy, przeanalizujemy, wykonany i dostarczymy kompozycje kwiatowe do biura dla Państwa radości i przyjemności pracy.
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.