Dostawa kwiatów do hotelu

Jeśli interesuje Państwa udekorowanie hotelu gustownymi i strannie dopracowanymi kompozycjami kwiatowymi, to zapraszamy do lektury. Dostawa kwiatów do hotelu to nie tyko zadane dla ekipy florystow. To również zadanie logistyczne, do którego należy się dobrze przygotować, tak by witać gości zawsze pięknymi i świe żymi kwiatami. Chętnie przybliży my Państwu zagadnienie jakim jest dostawa kwiatów do hotelu.

Hotel to miejsce szczególne…

Służy nie tylko do odpoczynku, ale również do organizacji różnego rodzaju wydarzeń, takich jak np. gale, bale sylwestrowe, konferencje itp. Każda okazja, od  hotelowej codzienności po różne uroczystości, wymaga właściwie dobranej oprawy. Jej częścią niewątpliwie są zarówno kompozycje kwiatowe, jak i np. bukiety w wielu przypadkach wręczane w trakcie jako  upominki. Aranżacja wnętrza jest wizytówką hotelu i dobrze wykonana uprzyjemnia pobyt oraz zachęca gości do powrotów. Ma ogromny wpływ na pierwsze wrażenie i to , jak hotel będzie zapamiętany  a z tym bezpośrednio wiąże się jego dalsze polecanie, dobra opinia i reklama.

Projekt i realizacja to nie wszystko.

Pozostaje jeszcze dostawa kwiatów do hotelu, instalacja aranżacji i dobranie korzystnej dla obu stron umowy w zakresie realizacji współpracy florystycznej. Dostawy wykonuje się zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Należokreślić zapotrzebowanie i terminy wymiany kompozycji kwiatowych. W zależności od wymagań klienta i warunków panujących w obiekcie, kwiaty wymieniać należy z różną częstotliwością. Nasze dostawsą terminowodpowiednio zabezpieczone na czas transportu.
Zapewniamy dostawę na terenie kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i jej okolic. Nasza pracownia florystyczna zapewnia wykonanie projektu i dostawę kompozycji zgodnie z ustalonym harmonogramem. Możecie go Państwo modyfikować w zakresie zmiany adresu, dat dostawy, a jeśli pojawi się taka potrzeba. Również poprzez  zwiększenie częstotliwości lub wstrzymanie dostaw. Współpracujemy z najlepszymi florystami, pełnym i energii i pomysłów. Zaopatrujemy kliniki, biura, hotele, restauracje. Zyskaliśmy zaufanie dużych klientów z różnych branż i cieszymy się ugruntowaną dobrą opinią na rynku. Doświadczenia zdobyte przez nas  w zakresie dostawy kwiatów do hotelu są dla nas bardzo ważne.  Dlatego chętnie podejmujemy każde nowe wyzwanie.

Zapraszamy klientów biznesowych do zapoznania się z naszą ofertą.

Bonny Blue to rzetelne podejście do florystyki i kompleksowa oferta dla klientów biznesowych. Jesteśmy profesjonalną firmą z bogatym doświadczeniem, oferującą pełną opiekę florystyczną. Zapewniamy rzetelną i uprzejmą obsługę. Polecamy również nasze kwiatowe prezenty firmowe i bukiety firmowe. Udekorujemy dla Państwa również stoły barowe i obiadowe, a nasze kwiaty na konferencje podkreślą elegancki charakter spotkania. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą.


Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.