Dekoracja biura abonament

Jeśli intersuje Państwa profesjonalna dekoracja biura abonament kwiatowy będzie świetnym rozwiązaniem.

Jeśli dekoracja biura, to abonament w Bonny Blue!

Aby ułatwić Państwu zaopatrywanie biura w roślinność przygotowaliśmy abonament bukietowy do biura. Jeśli w firmie potrzebna jest dekoracja biura abonament kwiatowy od Bony Blue uwzględni wszystkie aspekty.

Abonament na dekoracje biura obejmuje:

  • codzienną dekorację bukietami w trzech wariantach: MINI, STANDARD i PREMIUM
  • aranżacje stałe z roślin doniczkowych
  • świąteczne i sylwestrowe dekoracje
  • okazjonalne dekoracje, np. walentynkowe
  • kwiaty na konferencje i imprezy firmowe
  • dekoracje papierowe, balonowe i kwiaty stabilizowane

Abonament kwiatowy może stanowić oszczędność w budżecie firmy. Pomoże zredukować czas przeznaczony na tego typu zakupy oraz uchroni przed zamieszaniem, spowodowanym nieplanowanymi wydatkami. Usługi opieki florystycznej to przejrzystość kosztów i opłacalna inwestycja w wizerunek wewnętrzny firmy. Warto usprawnić działanie firmy przez wykupienie abonamentu kwiatowego.

Zapraszamy klientów biznesowych do zapoznania się z naszą ofertą.

Wszystkie dekoracje, niezależnie od rodzaju wykonujemy z wysokiej jakości materiału florystycznego. W przypadku świątecznych kompozycji są to ozdobne rośliny sezonowe z dodatkami z materiałów sztucznych, takich jak bombki, kokardy, lampki itp. Obfitość aranżacji zależy od życzenia klienta i budżetu dedykowanego na wykonanie aranżacji. Ponadto na życzenie klienta uwzględnimy w ofercie świątecznej także dekoracje sylwestrowe. Nie zaskoczy nas żaden event świąteczny, ani sylwestrowy. Z radością umilimy Państwu dobrą zabawę.

Sala konferencyjna, czy recepcja odpowiednio przystrojone naszą kompozycją kwiatową robi zdecydowanie pozytywniejsze wrażenie na stałych kontrahentach, jak i potencjalnych klientach. Przecież kwiaty to tradycyjny element powitań! Warto zatem zainwestować we wprowadzenie elementów i dekoracji kwiatowych, które dodadzą na co dzień nieco uroczystości atmosferze pracy, a wnętrze uczynią ciekawszym.

Codzienność w burze nie musi oznaczać szarych ścian i suchego powietrza. Wybór roślin doniczkowych jest ogromny. Istnieje wiele roślin, które szczególnie dobrze pasują do biur. Są mało wymagające, piękne i dostarczają dużo tlenu. Ponadto oczyszczają powietrze ze szkodliwych czynników, takich jak dym tytoniowy, czy promieniowanie monitorów. Ponadto zachowują naturalną wilgotność powietrza co sprzyja pracy w zamkniętych pomieszczeniach, a kolor zielony pomaga dpocząć oczom.

Oferujemy współpracę florystyczną zarówno dla dużych klientów biznesowych, takich jak hotele i restauracje, ale także dla mniejszych, takich jak biura, czy kliniki. Z radością obsłużymy kwiatowo imprezy firmowe jak i zadbamy o gustowny codzienny wystrój. Nasze wyjątkowe kompozycje możemy dostarczyć zarówno do biura mini-przedsiębiorcy, jak i do sali balowej hotelu. Żeby nie tracić Państwa czasu, a zarazem umożliwić pracę w miejscu z miłą atmosferą oferujemy kwiaty do biura i usługi stałej lub okazjonalnej opieki florystycznej.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.