Co tydzień nowy bukiet

Nowy tydzień – nowe wyzwania. Tak jak dla firm, biur, hoteli, tak i dla Bonny Blue. To sprostanie nowym zamówieniom, zmianom wytycznych od klientów, a bywa że zmianom w samej firmie. To również nowa dostawa, ponieważ Bonny Blue dostarcza klientom abonamentowym co tydzień nowy bukiet.

Pracujemy z pasją i radością. Kwiaty i florystyka jest dla nas nie tylko pracą – jest naszym sposobem na życie! Dlatego też poza zaproszeniem do zapoznania się z naszą ofertą, zachęcamy do nawiązania współpracy florystycznej z Bonny Blue.

Dlaczego co tydzień nowy bukiet?

Każda roślina, niezależnie czy są to kompozycje doniczkowe, kwiaty cięte do biura, czy kwiaty stabilizowane – ma swoją żywotność. Wiadomo, że jest to przede wszystkim cecha indywidualna każdej rośliny. Na jej trwałość wpływa nie tylko jakość uprawy, z której pochodzi, ale też sposób transportu i przechowywania. Bardzo ważna jest dbałość podczas przygotowania kompozycji oraz odpowiednia pielęgnacja po dostarczeniu gotowej aranżacji do klienta. Kwiaty można zmieniać nawet codziennie, a w przypadku hoteli najwyższej klasy – nawet wraz ze zmieniającą się porą dnia. My proponujemy co tydzień nowy bukiet.

Z drugiej strony…

Są wymagania klienta. W szczególności klienci biznesowi nie mogą sobie pozwolić, by bukiety zdobiące wnętrza zbyt szybko utraciły świeżość. Końca żywotności kompozycji nie da się uniknąć. Można ją natomiast wydłużyć stosując materiał florystyczny wysokiej jakości, zarówno kwiaty i ozdoby oraz dodatki. Drugim nie mniej ważnym czynnikiem jest opieka nad bukietem, wymiana wody w wazonach i zachowanie jej odpowiedniej temperatury. Ponadto kluczowa jest odpowiednia ekspozycja. Zwłaszcza kwiatów ciętych – w miejscach nie nasłonecznionych i chłodniejszych. Ważne jest też wzbogacanie wody odżywkami kwiatowymi do wody, pamiętając, że “więcej” nie znaczy “lepiej” i należy zachować umiar i właściwe proporcje.

Współpraca florystyczna z Bonny Blue –
biurakonferencjeeventy, dekoracje świąteczne do biura,
sesje zdjęciowe, prezentacje produktów

Dlatego właśnie proponujemy system dostaw co tydzień. Jest to optymalna częstotliwość, zarówno pod względem harmonogramu, ekonomii finansów i żywotności roślin. Jeśli jednak zależy Państwu na kwiatach na bardzo długi czas, mamy do zaoferowania kwiaty stabilizowane, które utrzymują sięw świetnej formie aż do dwóch lat.

Jesteśmy otwarci i elastyczni, komponujemy nieszablonowo i z pasją. Używamy najwyższej jakości materiału florystycznego, począwszy od gatunków kwiatów, przez rośliny ozdobne, po dodatki z materiałów sztucznych. Realizujemy stałe zlecenia i okazjonalne aranżacje.

Przygotowujemy aranżacje kwiatowe spójne ze stylistyką wnętrz i kolorystyką firmową.
Chętnie doradzimy i skonsultujemy 
wizję z naszym klientem. W zależności od rodzaju i zakresu współpracy przygotujemy kompozycje zarówno klasyczne jak i nowoczesne, zawsze dopasowane do potrzeb naszych klientów.


 

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.