Bukiety do firmy

Biura od zawsze były pomieszczeniami zarówno funkcyjnymi jak i reprezentacyjnymi.Oczywiście w różnym stopniu i zależnie od branży, ale to tam przyjmowani są klienci i wspólnicy. Stylistyka zależy w głównej mierze od finansów i gustu właściciela autora projektu aranżacji biura. Nowoczesne wnętrza są łatwe w utrzymaniu, ale dość surowe. Wystrój pomieszczeń nie może rozpraszać pracowników, gości, a zwłaszcza klientów. Dlatego dyskretna dekoracja bukietem wkomponowanym w wystrój ogólny, poprawi atmosferę i doda elegancji. Nie zaburzy pracy, a może ją nawet uprzyjemnić. Bukiety do firmy mogą pełnić dwie funkcje: być ozdobą na miejscu lub upominkiem dla kontrahentów. Dlatego wiele firm decyduje się na abonament bukietowy i zakup kwiatów ciętych do firmy.


Bukiety do firmy dają wiele korzyści:

  • oszczędność w budżecie
  • przejrzystość i stałość kosztów
  • są dobrą inwestycją w wizerunek
  • poprawę atmosfery wśród klientów
  • korzystniejsze warunki pracy dla pracowników
  • pomogą uniknąć zakupów kwiatów „na ostatnią chwilę”
  • gustowna dekoracja wnętrza
  • dobra inwestycja w wizerunek

Ponadto wraz ze zbliżającym się końcem okresu rozliczeniowego to my przypominamy klientowi o możliwości przedłużenia lub rezygnacji z abonamentu. Zatem jest to dla Państwa jeden obowiązek mniej.

Współpraca florystyczna z Bonny Blue
profesjonalnie z pomysłem!

Staramy się zawsze sprostać wymaganiom naszych klientów. W szczególności klienci biznesowi nie mogą sobie pozwolić, by bukiety zdobiące wnętrza ich siedzib zbyt szybko traciły  świeżość. Końca żywotności kompozycji nie da się uniknąć. Można ją natomiast wydłużyć stosując materiał florystyczny wysokiej jakości, zarówno jeśli chodzi o kwiaty jak i ozdoby oraz dodatki. Ważnym czynnikiem jest też opieka: wymiana wody w wazonach i zachowanie jej odpowiedniej temperatury. Ponadto odpowiednia ekspozycja – w miejscach nie nasłonecznionych i chłodniejszych, czy też wzbogacanie wody odżywkami kwiatowymi, o właściwych składnikach i proporcjach dostosowanych do gatunku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Naszą pracę wykonujemy z nieskrywaną przyjemnością, ponieważ florystyka to nasza pasja. Przygotowaliśmy abonament bukietowy do biura. Oferujemy pełny zakres profesjonalnej opieki florystycznej. Począwszy od projektu, po opiekę nad roślinami. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie. Wspólnie określamy z jaką częstotliwością ma być realizowana usługa wymiany bukietów i ustalamy harmonogram dostaw do biura oraz wysyłki okazjonalnych bukietów. Zawsze jesteśmy do dyspozycji w kwestii zmiany stylu aranżacji. Bierzemy pod uwagę również dodatki, np. donice, wazony itp. Oczywiście poza abonamentem możecie Państwo zamawiać okazjonalne realizacje lub wybierać bukiety ze stałej oferty. 


Możecie Państwo w miarę potrzeb zmienić datę lub adres dostawy, oraz pominąć, anulować lub wznowić dostawy. Oferujemy również możliwość rozbudowania lub reorganizacji harmonogramu. Dodatkowo oferujemy dekoracje papierowe i balonowe, oraz kwiaty stabilizowane i choinki.


 

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.