Bukiet Firmowy

Odpowiedni i profesjonalny  wizerunek firmy to jeden z kluczowych elementów niezbędnych do funkcjonowania z powodzeniem na każdym. Wizerunek ten powinien być jak najbardziej pozytywny, charakterystyczny, a marka zapadająca w pamięć i wyróżniająca się na tle innych. Dobrze, jeśli staje się rozpoznawalna nie tylko w swojej branży ale również w innych, pokrewnych. Na wizerunek składa się wiele elementów i pracuje nad nim wiele osób. Od loga i designu są graficy, od pomieszczeń architekci wnętrz, a PR-owcy pracują nad wizerunkiem medialnym. Natomiast Bonny Blue zadba o pozytywny odbiór i postrzeganie firmy przez klientów i pracowników. Zapytacie Pańśtwo jak? Odpowiedź brzmi: bukiet firmowy. Znak rozpoznawczy dbałości o klienta.

Bukiet firmowy to jeden z najbardziej eleganckich i efektownych produktów, jaki firma może wykorzystać do budowania wizerunku i dobrej opinii. Wręczony szczególnemu kontrahentowi na zwieńczenie trudnych negocjacji, wysłany do klientów na święta. Również dla stałych gości hotelu pomoże budować pozytywne skojarzenia i renomę. Przypomni o marce, o relacjach biznesowych, a może nawet spowoduje, że wahający się jednak klient wróci. Bukiet firmowy można dołączyć do świątecznego kosza z owocami lub wysłać z załączonym bilecikiem w podziękowanu za owocną współpracę.

CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ BUKIET FIRMOWY?

Bukiet firmowy ma swoją specyfikę i powinien spełniać ściśle określone a nawet oddziałem lub biurem. Oznacza to staranny dobór jego elementów, przede wszystkim pod względem kolorystyki i kompozycji. Dobrze, jeśli do marki dobrany jest konkretny motyw kwiatowy, gatunek roślin lub charakteryzujące ją ozdoby. Pozostałe elementy można zmieniać, np. w zależności od sezonu. Stałą częścią składową oprócz kolorystyki, pasując  dopasowanej do barw marki – jest logo. Może być nadrukowane na papierze lub  albo  dołączone jako element bukietu. Opakowanie, nawet tzw. „transportowe” powinno  estetyczne i kojarzące się z firmą, a wszelkie ozdoby, czyli kokardy, brokaty, bombki, czy szyszki powinny doskonale współgrać z całością kompozycji.

Kreowanie wizerunku firmy to obecnie duże wyzwanie. Warto jednak poświęcić na to czas, ponieważ nakład pracy dobrze wykonanej przekłada się bezpośrednio na widoczność marki na rynku. Aby wyróżnić firmę warto zainwestować w bukiety firmowe, ale także w kwiatowe prezenty firmowe.

Przygotujemy indywidualną ofertę
w zależności od wymagań i przeznaczonego budżetu firmy

Proponujemy 3 warianty: MINI, STANDARD i PREMIUM. Możecie Państwo raz ustalić wzornictwo i polegać na naszych florystach, którzy dopasują bukiety do pory roku i okazji, zachowując skojarzenie bukietu z Państwa marką. Oczywiście nadal znajdziecie Państwo u nas okazjonalne oferty i możliwość doraźnych zamówień. Oferujemy usługi zarówno dla dużych klientów biznesowych, takich jak hotele i restauracje, ale  także dla mniejszych, takich jak biura, czy kliniki.

Wbrew pozorom takie stałe zlecenie może przynieść oszczędność w budżecie firmy. Pomoże również zaoszczędzić czas przeznaczony na tego typu zakupy oraz uchroni przed zamieszaniem, spowodowanym nieplanowanymi okolicznościami i związanymi z nimi zakupami kwiatów „na ostatnią chwilę”.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.