Abonament na kwiaty

Abonament na kwiaty brzmi nieco tajemniczo. Spieszymy wyjaśnić na czym polega i jak go zamówić. Kwiaty, w szczególności bukiety są uroczym i pełnym elegancji prezentem. Mogą stanowić zarówno upominek samodzielny, np. przy powitaniu gości lub piękny dodatek do głównego prezentu. Nasza pracownia florystyczna specjalizuje się w cyklicznych dostawach i oferuje różne warianty abonamentów oraz atrakcyjnych rabatów. W ofercie znajdziecie Państwo kwiaty dla przedsiębiorców, ale też dla klientów indywidualnych. Abonament na kwiaty obejmuje między innymi:

  • firmy i korporacje
  • hotele i gastronomię
  • kliniki i SPA
  • klientów indywidualnych

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani prezentami w postaci kwiatowej to znakomicie trafiliście. W tym artykule wyjaśnimy czym są takie upominki i jak wygląda abonament na kwiaty.

Abonament jako stała opłata wbrew pozorom stanowi oszczędność w budżecie, zarówno firmowymjak i klienta indywidualnego. Zapewnia terminowość doręczenia i wysoką jakość usługi. Dodatkowo oszczędza Państwa czas, energię i częste zakłopotanie towarzyszące podobnym zakupom, zwłaszcza na ostatnią chwilę. Oszczędzicie Państwo czas pracownika oddelegowanego do tego zadania oraz ograniczycie liczbę zadań dziale księgowości. Dlaczego? Chociażby dlatego, że abonament na bukiety to przejrzyste i stałe wydatki. Ponadto, wraz ze zbliżającym się końcem okresu rozliczeniowego przypominamy naszym klientom o możliwości przedłużenia lub rezygnacji z abonamentu. Jak widać abonament na bukiety to wiele korzyści i ułatwień.

Abonament na kwiaty w telegraficznym skrócie

Aby przybliżyć Państwu możliwości jakie oferuje abonament na kwiaty, postanowiliśmy krótko wyjaśnić kilka kluczowych kwestii.

Prezenty kwiatowe to między innymi:

Zaopatrywanie firm i miejsc otwartych w roślinność to nasza pasja. Chętnie podejmujemy się nietypowych realizacji. Można śmiało powiedzieć, ze ukwiecimy wszystko! Aby ułatwić Państwu zamówienia przygotowaliśmy abonament na kwiaty, który każdorazowo dopasowujemy pod kątem indywidualnych wymagań klienta. Najpierw zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Następnie zapraszamy do wyboru rodzaju proponowanych aranżacji: Standard, Premium lub MiniPo ustaleniu wszystkich szczegółów, takich jak czestotoliwość dostawy, style kompozycji itp oraz akceptacji oferty podpisujemy dokumenty dot. wybranego abonamentu. Dokonanie płatności za ustalony okres rozliczeniowy uruchamia współpracę florystyczną.

Oferujemy abonament na bukiety zarówno dla dużych klientów biznesowych, takich jak hotele i miejsca użyteczności publicznej, ale także dla mniejszych, takich jak biura, czy SPA. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku i stale się rozwijamy. Zawsze staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz wymaganiom branży.


W ramach abonamentu możecie Państwo w miarę potrzeb:

  • zmienić lub pominąć datę dostawy
  • zmienić adres dostawy kwiatów
  • wstrzymać dostawy kwiatów
  • wznowić dostawy kwiatów
  • anulować lub rozbudować harmonogram dostawy kwiatów

Wystarczy skontaktować się z Bonny Blue telefonicznie lub mailowo, niezbędne dane znajdziecie Państwo na stronie Bonny Blue.


Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.