Abonament na bukiety

Abonament na bukiety może, wbrew pozorom, stanowić oszczędność w budżecie firmy. Pomoże także zaoszczędzić czas przeznaczony na podobne zakupy. Z pewnością uchroni również przed nerwowymi zakupami kwiatów „na ostatnią chwilę”. Oszczędzicie Państwo czas pracownika oddelegowanego do tego zadania oraz ograniczycie liczbę zadań dziale księgowości. Dlaczego? Ponieważ abonament na bukiety to przejrzystość i stałość wydatków. Ponadto, wraz ze zbliżającym się końcem okresu rozliczeniowego przypominamy naszym klientom o możliwości przedłużenia lub rezygnacji z abonamentu. Nie musicie Państwo o tym pamiętać.

Obsługa florystyczna od Bonny Blue – profesjonalnie, nietuzinkowo!

Aby ułatwić Państwu zaopatrywanie firm i miejsc otwartych w roślinność, przygotowaliśmy abonament na bukiety i abonament kwiatowySą one każdorazowo przygotowywane indywidualnie i tak jak propozycje aranżacji – zawsze dopasowane do  indywidualnych  potrzeb klienta. Ustalamy, z jaką częstotliwością klient życzy sobie dostawy – co tydzień nowy bukiet, co 2 tygodnie, czy co miesiąc. Ustalamy, jak często  klient chciałby zmieniać styl i aranżacje. Bierzemy pod uwagę również dodatki – takie jak ozdoby, wazony, opakowania itp. Zawsze zwracamy uwagę na wymagania dotyczące częstotliwości dostaw oraz terminów wprowadzania nowych aranżacji. Określamy czas trwania umowy abonamentowej i wysokości opłat. To z kolei wprowadza stałość i przejrzystość wydatków w dokumentacji Państwa firmy.  Cena abonamentu obejmuje przedział czasowy wybranego harmonogramu dostaw. Realizację rozpoczynamy po dokonaniu opłaty za wybrany wariant.  Oczywiście nadal znajdziecie Państwo u nas okazjonalne oferty i możliwość doraźnych zamówień. 

Oferujemy abonament na bukiety zarówno dla dużych klientów biznesowych, takich jak hotele i miejsca użyteczności publicznej, ale także dla mniejszych, takich jak biura, czy SPA. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku i stale się rozwijamy. Zawsze staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz wymaganiom branży.

Abonament na bukiety – krok po kroku

  • Najpierw zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Poza abonamentem znajdziecie tam Państwo inne usługi, jak firmowe prezenty kwiatowe, kwiaty na event oraz choinki i okolicznościowe stroiki np. na Boże Narodzenie.
  • Następnie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i wyboru rodzaju proponowanych aranżacji: Standard, Premium lub Mini – liczby bukietów oraz częstotliwości dostaw, uwzględniając terminy dostaw okazjonalnych.
  • Po ustaleniu wszystkich szczegółów i akceptacji oferty podpisujemy dokumenty dot. wybranego abonamentu, a dokonanie płatności za ustalony okres rozliczeniowy uruchamia współpracę florystyczną.

Ponadto możecie Państwo w miarę potrzeb:

  • zmienić lub pominąć datę dostawy
  • zmienić adres dostawy kwiatów
  • wstrzymać dostawy kwiatów
  • wznowić dostawy kwiatów
  • anulowaćlub rozbudować harmonogram dostawy kwiatów

kontaktując się nami pod numerem telefonu lub mailem w zakładce KONTAKT na stronie bonnyblue.


Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.