Abonament na bukiety do biura

Każda firma -co wynika z organizacji przedsiębiorstwa- ma biuro lub pomieszczenia biurowe. Są one różnie wyposażone, a wystrój i stylistyka zależy w głównej mierze od branży. Nowoczesne wnętrza są funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu, ale surowe i chłodne z punktu widzenia człowieka-pracownika. Niewątpliwie słusznym jest założenie, że wystrój biura nie może rozpraszać pracowników, gości, a zwłaszcza klientów. Natomiast dyskretna dekoracja bukietem wkomponowanym w wystrój doda przyjaznej atmosfery oficjalnemu wnętrzu, nie zaburzając pracy, a wręcz ją wspomagając. Warunkiem koniecznym jest, aby bukiet nie przykuwał uwagi jako główny element. Ma uzupełniać wystrój i umilać czas spędzany w biurze. To przecież przede wszystkim miejsce wykonywania obowiązków zawodowych i jego wnętrze nie może rozpraszać, ani przeszkadzać. Dlatego wiele firm decyduje się na abonament na bukiety do biura.

Abonament na bukiety do biura ma wiele zalet:

  • oszczędność w budżecie
  • przejrzystość i stałość kosztów
  • dobra inwestycja w wizerunek
  • przyjazna atmosfera dla klientów
  • korzystniejsze warunki pracy dla pracowników
  • uniknięcie zakupów kwiatów „na ostatnią chwilę”

Ponadto wraz ze zbliżającym się końcem okresu rozliczeniowego to my przypominamy klientowi o możliwości przedłużenia lub rezygnacji z abonamentu. Zatem jest to dla Pańśtwa jeden obwiązek mniej.

Współpraca florystyczna z Bonny Blue
czyli nieszablonowo i zawodowo!

Dołożymy starań, aby ułatwić Państwu zaopatrywanie biur w bukiety. W tym celu przygotowaliśmy abonament na bukiety do biura.  Oferujemy pełny zakres opieki florystycznej, począwszy od projektu, po ustawienie dekoracji. Każdy abonament zawsze przygotowujemy indywidualnie. Określamy w abonamencie z jaką częstotliwością ma być realizowana usługa wymiany kwiatów w biurze. Ustalamy, z jaką częstotliwość zmian stylu i aranżacji. Bierzemy pod uwagę również dodatki takie jak ozdobne donice, wazony itp. Określamy czas trwania umowy abonamentowej i wysokości opłat za ustalony harmonogram. Realizację rozpoczynamy po dokonaniu opłaty i pod koniec okresu rozliczeniowego to na nas spoczywa obowiązek przypomnienia o możliwości przedłużenia abonamentu. Oczywiście poza abonamentem możecie Państwo u nas zamawiać okazjonalne projekty. 


Ponadto…

Możecie Państwo w miarę potrzeb zmienić datę lub adres dostawy, oraz pominąć, anulować lub wznowić dostawy. Oferujemy również możliwość rozbudowania lub reorganizacji harmonogramu dostaw. Do dostaw możecie Państwo domówić również dekoracje papierowe i balonowe, oraz kwiaty stabilizowane. Wszystko to możecie Państwo ustalić, kontaktując się Bonny Blue pod numerem telefonu lub mailem.


 

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.