Abonament bukietowy do biura

Kwiaty do biura: cięte lub stabilizowane, w bukietach lub w donicach – to znakomity sposób na zadbanie o przestrzeń i o pracownikówa także na budowanie wizerunku firmy. Godziny pracy biurowej, stres, natłok obowiązków – to wszystko wpływa na samopoczucie i zdrowie. Rośliny wprowadzają element Natury do biur i przestrzeni użytkowych. Zadbane kwiaty i dobrane aranżacje poprawiają nastrój i pomagają redukować zmęczenie. Ponadto jakość powietrza w zamkniętych przestrzeniach istotnie się poprawi dzięki roślinom, wpsomagającym wymianę i utrzymującym jego naturalną wilgotość. Kompozycje roślinne w biurach to również podniesienie walorów estetycznych, dodanie elegancji i pozytywnego nastroju. Żywa roślinność ma korzystny wpływ na samopoczucie wszędzie, również w pracy. To wszystko ułatwia, usprawnia i uprzyjemnia pracę. Ponadto wcale nie obciąży firmowego budżetu – a wręcz przeciwnie. Jak to możliwe? Poprzez abonament bukietowy do biura.

Abonament bukietowy do biura – oferta

Aby ułatwić Państwu zaopatrywanie biura w roślinność przygotowaliśmy abonament bukietowy do biura. Zawsze przygotowujemy nasze  abonamenty indywidualnie, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania i wymagania klienta. Bierzemy pod uwagę zapotrzebowanie, liczbę kompozycji, ilość i różnorodność roślin oraz obfitość aranżacji, także odpowiednio dopasowane zdobienia, naczynia, opakowania itp. Zawsze bierzemy również pod uwagę wymagania dotyczące terminów i częstotliwości dostaw. Dokładnie ustalamy z jaką częstotliwością klient życzy sobie dostawę nowego bukietu lub nowych aranżacji –   co tydzień nowy bukiet, co dwa tygodnie, czy też co miesiąc.

Sprawdzamy też, czy zapotrzebowanie planowane będzie pokrywało się z zapotrzebowaniem faktycznym. Kolejno ustalamy okazjonalne dostawy, np. w okresie świąt, sylwestra, czy walentynekWspólnie określamy  czas trwania umowyProponujemy abonament kwiatowy na okres 3 lub 6 miesięcya w razie konieczności zaproponujemy inne przedziały czasowe.

Abonament kwiatowy może, wbrew pozorom, stanowić oszczędność w budżecie firmy. Pomoże również zaoszczędzić czas przeznaczony na tego typu zakupy oraz uchroni przed zamieszaniem, spowodowanym nieplanowanymi okolicznościami i związanymi z nimi zakupami kwiatów „na ostatnią chwilę”. Co więcej, oszczędzacie Państwo czas swojego pracownika, który musi znaleźć kwiaciarnię, wybrać bukiet, dostarczyć dane do faktury i zanieść ją do księgowości. Każdorazowo. Warto usprawnić działanie firmy przez wykupienie abonamentu kwiatowego. Dla bukietów proponujemy 3 warianty: MINI, STANDARD i PREMIUM.

Zapraszamy klientów biznesowych do zapoznania się z naszą ofertą.

Zaoszczędzicie Państwo czas i środki, otrzymując profesjonalną obsługę. Oferujemy kwiaty do biura i usługi stałej lub okazjonalnej opieki florystycznej. Bonny Blue to rzetelne podejście do florystyki i kompleksowa oferta dla klientów biznesowych. Jesteśmy profesjonalną firmą z bogatym doświadczeniem, oferującą pełną opiekę florystyczną. Polecamy również nasze kwiatowe prezenty firmowe i bukiety firmowe. Udekorujemy dla Państwa również stoły barowe i obiadowe, a nasze kwiaty na konferencje podkreślą elegancki charakter spotkania.

Z pomocą przychodzą floryści z Bonny Blue. Zapraszamy do kontaktu. Porozmawiamy, zaprojektujemy, dostarczymy i zaopiekujemy się roślinami dla Państwa.


Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.