Abonament bukiet

Dostawa kwiatów do biura i na wydarzenia jest usługą cieszącą się dużym zainteresowaniem. A dlaczego? Ponieważ ułatwia organizację tego rodzaju zaopatrzenia. Tak, kwiaty do biura to jego zaopatrzenie, wyposażenie, a zarazem dekoracja. Stanowi wkład w wizerunek firmy, ten zewnętrzny i wewnętrzny. Wysyłając kwiaty stałym klientom i dekorując biura oraz przestrzenie pracownicze, firma dba by być pozytywnie zapamiętaną marką. Szanująca się firma, która chce być dobrze być postrzegana przez swoich kontrahentów i pracowników pilnuje, by pamiętać i dbać. Skoro wiadomo do czego i jak mogą służyć bukiety w firmach, warto sprawdzić kto i co może nam dostarczyć. Wyszukując potencjalnych dostawców jednym z najczęściej wpisywanych haseł jest właśnie tytułowy „abonament bukiet”. I choć niegramatyczny, to skuteczny.

Dobry abonament bukiet ma na każdą okazję!

Bukiety firmowe, dekoracje sal konferencyjnych, firmowe prezenty kwiatowe, bukiety na gale i promocje oraz wszelkie inne kompozycje kwiatowe ale nie tylko. Dobry abonament zawiera też oferty dekoracji balonowych, papierowych i stroików świątecznych – wszystko dobrane do głównej oferty. Bukiety w pomieszczeniach firmowych to również podniesienie walorów estetycznych, dodanie elegancji i podbudowanie pozytywnego nastroju. Żywa roślinność ma korzystny wpływ na samopoczucie wszędzie, również w pracy. To wszystko ułatwia, usprawnia i uprzyjemnia pracę. Ponadto wcale nie obciąży firmowego budżetu – a wręcz przeciwnie. Jak to możliwe? Poprzez abonament “bukiet”, stałe i jasne wydatki oraz atrakcyjne rabaty od Bonny Blue.

Abonament > bukiet > oferta

Oferujemy abonament na bukiety zarówno dla dużych klientów biznesowych, ale także dla mniejszych, takich jak biura, czy SPA. Mamy bogatą ofertę i zdolnych, zaangażowanych florystów. Wychodząc na przeciw wymaganiom rynku i klientów proponujemy 3 warianty bukietów: MINI, STANDARD i PREMIUM. Sami Państwo ocenicie, który najlepiej sprawdzi się u Was w abonamencie.

Zapraszamy klientów biznesowych do zapoznania się z naszą ofertą

Zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze, otrzymując profesjonalną obsługę. Oferujemy kwiaty do biura i usługi stałej lub okazjonalnej opieki florystycznej. Bonny Blue to rzetelne podejście do florystyki i kompleksowa oferta dla klientów biznesowych. Jesteśmy profesjonalną firmą z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Oferujemy pełną opiekę florystyczną. Polecamy również nasze bukiety specjalne: kwiatowe prezenty firmowe i bukiety firmowe. Udekorujemy dla Państwa również stoły barowe i obiadowe, a nasze kwiaty na konferencje podkreślą oficjalny charakter spotkania.

Z pomocą przychodzą floryści z Bonny Blue. Zapraszamy do kontaktu. Porozmawiamy, zaprojektujemy, dostarczymy i zaopiekujemy się roślinami dla Państwa.


Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.