Współpraca florystyczna

Kwiaty i kompozycje to nasza pasja. Uwielbiamy sprawiać przyjemność poprzez dostarczanie bukietów i ukwiecanie nawet najmniej oczywistych elementów i miejsc. Dlatego zachęcamy Państwa do dzielenia tej pasji z nami, przez obdarowywanie szczególnie ważnych dla Państwa osób, oraz przez korzystanie z możliwości jakie daje współpraca florystyczna z Bonny Blue.

Chętnie rozpoczniemy współpracę ze wszystkimi, dla których aranżacje, tworzenie nowych kompozycji i całościowo florystyka ma szczególne znaczenie. Zapraszamy do współpracy hurtownie, kwiaciarnie, florystów ale również kontrahentów z “drugiej strony bukietu”, czyli hotele, przedsiębiorców, kliniki, restauracje i wszystkich klientów biznesowych, którzy chcieliby wprowadzić naturę do przestrzeni biurowych i użytkowych.

Jest wiele różnych okazji, okoliczności, podczas których bukiety oraz kompozycje kwiatowe stają się elementem niezbędnym. Świetnie dekorują przestrzeń, uzupełniają braki w wystroju, nadają charakteru wnętrzom i podkreślają rangę każdego wydarzenia. Stanowią też świetne tło dla różnych uroczystości, czy spotkań, dodając im elegancji, a czasem też świątecznego nastroju. Kompozycje florystyczne to przede wszystkim kwiaty, ale również stroiki bożonarodzeniowe i choinki, wielkanocne aranżacje i inne okolicznościowe dekoracje oraz upominki.


Bonny Blue zaprasza!

Jesteśmy otwarci i elastyczni, mamy nieszablonowe podejście do kompozycji florystycznych. Zachowujemy wypracowany przez nas styl, realizując niecodzienne zamówienia oraz aranżacje. Każda rozpoczynająca się współpraca to nowe pomysły i nowa energia do działania.

Przygotowujemy kwiatowe oprawy korespondujące ze stylistyką wnętrz i specyfiką  danej  firmy. Zawsze chętnie doradzimy i skonsultujemy z naszym klientem jego wizję, poddając pod rozwagę wszystkie aspekty wspólnego projektu,  w tym zastosowanie konkretnych rozwiązań. Podzielimy się informacjami o kwiatach i ich pielęgnacji, a także o sposobach i technikach efektownego  eksponowania tworzonych kompozycjiW zależności od modelu i zakresu współpracy, przygotowujemy kompozycje zarówno klasyczne jak i nowoczesne, zawsze dopasowane do charakteru i potrzeb naszych klientów.


Oferujemy obsługę:
  • Hoteli, biur, klinik
  • Pleneru i studia fotograficznego, sesji zdjęciowych i fotografii produktowej
  • Eventów, wydarzeń, festynów
  • Konferencji, gali
  • Ślubów, komunii i chrzcin, jak również wieczorów panieńskich oraz BabyShower

Współpraca florystyczna z Bonny Blue
zrealizujemy każdy pomysł!

Wspólnie stworzymy wyjątkowe projekty, puścimy wodze fantazji, ale też dodamy szyku. Nie jesteśmy tylko marką florystyczną. Oferujemy również usługi dodatkowe jak ozdoby balonowe, naczynia, ale również wózki prezentowe, dekoracje papierowe, kwiatowe prezenty firmowe, czy kwiatowy zestaw ślubny.

Jesteśmy otwarci na różne ciekawe, a nawet nietypowe formy współpracy. Wszystko co pozwoli rozwinąć się Państwu i nam jest zawsze mile widziane. Doświadczenie jakie zdążyliśmy przez lata zdobyć w branży florystycznej pozwala nam na elastyczność, dopasowanie się do potrzeb klientów i trendów. Współpraca florystyczna z Bonny Blue to przede wszystkim terminowość, rzetelność i oryginalność. Potwierdzają to zadowoleni klienci, między innymi Moliera2, Klinika Miracki, Ekstraklasa, Eurocentrum, MeaKlinika, Koszyki, NaLato. To sprawia, że jesteśmy odpowiedzialnymi partnerami biznesowymi, oferującymi kompleksową obsługę.

Do zleceń podchodzimy zawsze indywidualnie i zawsze profesjonalnie. Ustalamy harmonogram, zakres opieki florystycznej i podpisujemy dopracowaną umowę. Najpierw poznajemy charakter wydarzenia oraz stylistykę wnętrza, które mamy ozdobić. Następnie dobieramy odpowiedni materiał florystyczny, tak aby podkreślić pozytywne cechy i wprowadzić dobrą atmosferę. Nasze kompozycje są bardzo dobrze przyjmowane, a my cały czas dbamy o konkurencyjność naszej oferty.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.