Wiązanka ślubna

Nie oszukujmy się. Wszyscy doskonale wiedzą, że na ślubie panna młoda jest w centrum uwagi. Natomiast wiązanka ślubna jest jednym z ważniejszych dodatków. Jest atrybutem. Taki bukiet jest również znakomitym uzupełnieniem i ratunkiem, gdy w nerwach nie wiadomo co zrobić z rękami. Ślubna kompozycja powinna współgrać nie tylko z suknią ślubną, ale najlepiej z całą stylizacją, również makijażem. Dla przykładu z wystrojem kościoła, sali, butonierką Pana młodego, czy ozdobami na stole i samochodzie. Jeśli Panna młoda zdecyduje się na mniejszy bukiecik również dla świadkowej lub druhen, powinny one korespondować z jej bukietem. Oczywiście wiązanka ślubna jest również piękną pamiątką.

Wiązanka ślubna może być wybrana na podstawie aktualnych trendów lub wyłącznie podług upodobań Panny młodej. Nasza firma dostosuje się do wymagań i dostarczy wymarzony ślubny bukiet,cały kwiatowy zestaw ślubny oraz oprawę florystyczną ślubu i wesela.

Wiązanka ślubna w ofercie Bony Blue

Nasza pasja do florystyki i nieszablonowe podejście pozwala nam tworzyć wiązanki ślubne oryginalne i gustowne. Bukiet może być zarówno biały, kolorowy, jak i w odcieniach jednego koloru. Może to być nieśmiertelna kulista klasyka z białych róż lub dla odmiany fioletowa fantazyjna kompozycja, która będzie spływać po dłoni panny młodej. Wiązanka ślubna może składać się wyłącznie z kwiatów, a może też zawierać inne ozdoby, jak wstążki, koronki, perły, czy gipsówki. Całość zgodnie z życzeniem. Wszystkim Pannom młodym, które nie wiedzą lub nie mogą się zdecydować jakie kwiaty wybrać polecamy nasze usługi. Z wszelką serdecznością doradzimy, opowiemy, przygotujemy propozycje i wspólnie wybierzemy bukiet marzeń. W galerii, drogie Panny młode- znajdziecie nasze realizacje. Śmiało wybierajcie!

Ślub i wesele są niepowtarzalną okazją i stanowią niezwykłą uroczystość. Dlatego każda para młoda jest przez nas traktowana wyjątkowo i indywidualnie. Polecamy też zamówienie upominków kwiatowych dla gości i bukietów dla rodziców pary młodej. Przystroimy Wam również kościół, salę i samochód. My również chcemy, aby ten dzień był dla Was wyjątkowy, niezapomniany i pozytywnie zapadł w pamięć. Wszystko gustownie opakujemy oraz dostarczymy bezpiecznie i na czas.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie bonnyblue.

 

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.