Umowa florystyczna

Kwiaty i projektowanie są naszą pasją i sposobem na życie. Uwielbiamy sprawiać przyjemność dostarczając bukiety i ukwiecając najbardziej nietypowe miejsca. Nie boimy się żadnych wyzwań. Dlatego zachęcamy Państwa do dzielenia tej pasji z nami  korzystania z możliwości jakie daje umowa florystyczna i współpraca z Bonny Blue.

Co kryje w sobie umowa florystyczna?

Przede wszystkim atrakcyjny abonament. Ponadto opcjonalnie:

 • ciekawe oferty dla nowych klientów
 • korzystne rabaty dla stałych kontrahentów

Oferujemy umowy na określony czas, a gdy będzie zbliżał się koniec okresu rozliczeniowego sami przypomnimy o możliwości przedłużenia umowy. Świadczymy usługi florystyczne doraźnie jak i na stałą umowę, w ramach której możecie Państwo:

 • zmieniać terminy i adresy dostaw
 • wstrzymywać, anulować dostawy
 • wznawiać i dodawać terminy dostaw
 • zamawiać nowe projekty i zmieniać aranżacje
 • zamawiać opiekę florystyczną doraźną lub stałą

Chętnie rozpoczniemy współpracę ze wszystkimi, dla których aranżacje kwiatowe i rośliny w miejscach pracy są ważne i potrzebne. Zapraszamy do współpracy biura, hotele, przedsiębiorców, kliniki, restauracje, obiekty rekreacyjne i sportowe. Czekamy na wszystkich klientów biznesowych, którzy chcieliby wprowadzić naturę do przestrzeni biurowych i użytkowych.

Oferujemy obsługę:

 • hoteli, biur, klinik
 • scenerii kwiatowych do sesji zdjęciowych i fotografii produktowej
 • prezentacji, wydarzeń, promocji
 • konferencji, gali
 • ślubów, komunii i chrzcin, a także wieczorów panieńskich oraz BabyShower

Proponujemy kwiatowe oprawy korespondujące ze stylistyką wnętrz i specyfiką danej firmy. Doradzimy i skonsultujemy. W zależności od modelu i zakresu współpracy, przygotowujemy kompozycje zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Opracowujemy także harmonogramy dostaw, zawsze dopasowane do potrzeb klienta. Oferujemy profesjonalną i miłą obsługę.Bonny Blue zaprasza!

Jesteśmy przede wszystkim otwarci i elastyczni, mamy nieszablonowe podejście do kompozycji florystycznych. Zachowujemy wypracowany przez nas styl, realizując niecodzienne zamówienia oraz aranżacje. Każda rozpoczynająca się współpraca to nowe pomysły i nowa energia do działania.

Przygotowujemy kwiatowe oprawy korespondujące ze stylistyką wnętrz i specyfiką danej firmy. Doradzimy i konsultujemy. W zależności od modelu i zakresu współpracy, przygotowujemy kompozycje zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Opracowujemy także harmonogram dostaw, zawsze dopasowany do zapotrzebowania klienta. Oferujemy profesjonalną i miłą obsługę.

Współpraca florystyczna z Bonny Blue

To przede wszystkim terminowość, rzetelność i oryginalność. Potwierdzają to zadowoleni klienci, między innymi Moliera2, Klinika Miracki, Ekstraklasa, Eurocentrum, MeaKlinika, Koszyki, NaLato. To sprawia, że jesteśmy odpowiedzialnymi partnerami biznesowymi, oferującymi kompleksową obsługę.

Do zleceń podchodzimy zawsze indywidualnie i zawsze profesjonalnie. Ustalamy harmonogram, zakres opieki florystycznej i podpisujemy dopracowaną umowę. Najpierw poznajemy charakter wydarzenia oraz stylistykę wnętrza, które mamy ozdobić. Następnie dobieramy odpowiedni materiał florystyczny, tak aby podkreślić pozytywne cechy i wprowadzić dobrą atmosferę. Nasze kompozycje są bardzo dobrze przyjmowane, a my cały czas dbamy o konkurencyjność naszej oferty.
Cart Item Removed. Undo
 • No products in the cart.