Ślub bocho/Ślub tradycyjny/Ślub

Każdy ślub jest wyjątkowym wydarzeniem. Jest to dzień szczególny i niepowtarzalny. Niezależnie od tego jaki ślu i gdzie bierzemy, to Ślub bocho/Ślub tradycyjny/Ślub cywilny, czy konkordatowy. Jest to przede wszystkim Wasz ślub i to jest najważniejsze. Ślub ma być odzwierciedleniem Waszych uczuć i planów. Natomiast jego aranżacja kwiatowa ma pasować do Waszych chakarkterów, tak abyście byli zadowoleni z aranżacji. To właśnie kwiaty i dekoracje tworzą tło dla Pary Młodej, podkreślają wagę i charakter uroczystości, dodają bajkowości atmoferze. Przyjmuje się, że dekoracje na Ślub powinny być spójne z wyglądem Nowożeńców. Podobnie samochód lub bryczka. Najczęściej kierujemy się zasadą spójności, tak by wystrój nawiązywał do tego najważniejszego bukietu – wiązanki ślubnej.

“La donna e mobile” – Kobieta zmienną jest

W większości przypadków to Panny Młode zajmują się wyborem ozdób kwiatowych na ślub i wesele. Często zmieniamy zdanie, zwłaszcza w stresującej atmosferze, pod presją czasu, w natłoku oprzygotowań. Sprawy nie ułatwia mnogość gatunków roślin ozdobnych dostępnych cały rok. Jeśli gustujesz w klasyce polecamy róże, goździki, albo storczyki. Naprawdę imponujący wachlarz sezonowych kwiatów to dodatkowe możliwości, pozwalające tworzyć piękne kompozycje w niewygórowanych cenach: od wiązanki, przez łuk ślubny, po dekoracje stołu. Natomiast floryści Bonny Blue opowiedzą Wam o kwiatach, sezonowych kompozycjach, formach, walorach i dostępności. Doradzimy co dobrać do sukni, aby nie wyszło śmiesznie, czy przesadnie. Możesz zmienić zdanie raz, albo kilka. Możesz też zwrócić się do Bonny Blue – a my przygotujemy dla Ciebie kilka propozycji. Wybierzesz, którą zechcesz!

Ślub bocho/Ślub tradycyjny/Ślub cywilny –
pakiety od Bonny Blue

Proponujemy Wam pakiety ślubne lub kwiatowe zestawy ślubne. W zależności od tego co będzie bardziej pasowało do Waszej wizji. Obydwie możliwości mogą z powodzeniem obsłużyć ślub bocho/ślub tradycyjny/ślub WASZ. W każdy pakiet ślubny wliczona jest wiązanka ślubna, butonierka i udekorowanie kościoła/urzędu, stołów weselnych oraz pojazdu. Pakiet ślubny można dowolnie rozbudowywać. Wszystko zależy od tego, jak odległy jest termin, w jakiej porze roku się odbędzie, w jakim miejscu i jakim budżetem dysponuje Para Młoda. Ale przede wszystkim liczy się pomysł!

Dodakowymi elementami moga być:

 • butonierka Świadka
 • wiązanka dla Świadkowej
 • bukiety i kosze z podziękowaniami dla rodziców
 • upominki kwiatowe dla gości
 • podziękowania kwiatowe dla Świadków
 • łuk ślubny, girlandy, balony, dekoracje papierowe
 • dodatkowe kompozycje kwiatowe na sali weselnej, np. wazony i stojaki z bukietami
 • konfetti kwiatowe
 • wózki prezentowe
 • dekoracje do sesji zdjęciowych

Dekoracje nie muszą być okazałe i mie mogą przytłaczać obfitością. Zachwycić mogą również skromne, ale gustowne i spójne aranżacje. Wystarczy połączenie Waszej wizji, naszego doświadczenia i wiedzy oraz wysokiej jakości materiału florystycznego, aby zapewnić niezapomniane wrażenia. Ważne jest, aby kwiaty podobały się przede wszystkim Wam i aby tworzyły spójnąspójną całość, komponując się idealnie z Waszymi charakterami i upodobaniami

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
od Bonny Blue!

Cart Item Removed. Undo
 • No products in the cart.