Rośliny doniczkowe do biura

Rośliny doniczkowe do biura to znakomity pomysł nie tylko na udekorowanie przestrzeni biurowej, ale też na zabanie o zdrowie. Długie godziny przed monitorem to trudny czas dla oczu. Warto w przerwie popatrzeć na piękne zielone rośliny. Kolor zielony w rónych odcieniach i o różnych fakturach odpręży oczy, a uroda zadbanych roślin poprawi nastrój, zrelaksuje i odpręży. Ponadto jakość klimatyzowanego biurowego powietrza znacznie się poprawi właśnie dzięki roślinom, wpsomagającym jego wymianę. Właściwie dobrane kwiaty doniczkowe do biura dodadzą pomieszczeniu naturalnego charakteru, oraz elegancji. Rośliny doniczkowe do biura wprowadzają więcej spokoju i harmonii. Żywa roślinnośc ma korzystny wpływ na samopoczucie wszędzie, a zatem również w miejscu pracy. Może wspomóc koncentrację i redukcję zmęczenia. To wszystko ułatwia, usprawnia i uprzyjemnia pracę.

Rośliny doniczkowe do biura – kilka wskazówek od Bonny Blue

Wybór roślin doniczkowych jest imponujący. Moga to być cieszące oko kolorowe fiołki alpejskie, ale również fikus benjamina, który pomaga w wymianie powietrza i dostarcza tlenu. Itnieje wiele roślin, które szczególnie dobrze pasują do biur. Są mało wymagające, piękne i dostarczają dużo tlenu. Ponadto oczyszczają powietrze ze szkodliwych substancji, takich jak dym tytoniowy, czy aceton parujący z monitorów, podnoszą wilgotność oraz obniżają poziom promieniowania komputerów. W pomieszczeniach biurowych świetnie sprawdzi się dracena, wężownica, sansewieria, skrzydłokwiat i różnego rodaju palmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zaoszczędzicie Państwo czas i środki, otrzymując profesjonalną obsługę. Oferujemy kwiaty do biura i usługi stałej lub okazjonalnej opieki florystycznej. Bonny Blue to rzetelne podejście do florystyki i kompleksowa oferta dla klientów biznesowych. Jesteśmy profesjonalną firmą z bogatym doświadczeniem, oferującą pełną opiekę florystyczną.

Kwiaty do biura sprawiają, że przebywanie w pracy staje się przyjemniejsze. Zieleń  wpływa kojąco i dodaje ciepła oficjalnym przestrzeniom biurowym. Odpowiednio zaaranżowane zielone ściany, czy kompozycja w donicach doda pomieszczeniu miłego charakteru i wprowadzi Naturę do zamkniętych pomieszczeń biurowych.

Polecamy również nasze kwiatowe prezenty firmowe i bukiety firmowe. Udekorujemy dla Państwa również stoły barowe i obiadowe, a nasze kwiaty na konferencje podkreślą elegancki charakter spotkania.

Opieka florystyczna od Bonny Blue

Zdarza się, żew firmie nie zawsze znajdzie się osoba, która zadba o rośliny. Dlatego warto wybrac gatunki odporne na nieprzyjazne warunki i zaniedbanie spowodowane natłokiem obowiązków. Należy pamiętać, że rośliny powinny dobrze komponować się z wystrojem pomieszczeń, nie przeszkadzać w komunikacji i nie rozpraszać. Nie należy wybierać roślin, które mogłyby odrywać uwagę od pracy, zatem takich, które mają jaskrawe kolory lub intensywny zapach. Nie powinny też pylić, zrzucać liści, czy też kapać, wspaniale pachnącym lecz lepiącym nektarem, jak np. hoja. Mając garść tych podstawowych informacji trzeba się odnależć -dosłownie i w przenośni- w gąszczu roślin doniczkowych do biura. Tutaj z pomocą przychodzą floryści z Bonny Blue. Zapraszamy do kontaktu. Porozmawiamy, zaprojektujemy, dostarczymy i zaopiekujemy się roślinami dla Państwa


Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.