Pakiet ślubny

Kwiaty, kwiaty dla najpiękniejszej!

Ponieważ Panna Młoda jest wyjątkowa, a kwiaty to najpiękniejszy dodatek. Naturalne piękno i subtelność kwiatów jest nie do zastąpienia ani przez żadne dekoracje  ani przez najwspanialszy strój. Kawiatowa oprawa ślubu i wesela to podstawa bajkowej scenerii ruroczystości. W natłoku zajęć i planowaniaMłoda Para może potrzebować profesjonalnego wsparcia w kwestii wyboru kwiatów oraz ich aranżacji, bez konieczności pilnowania szczegółów technicznychW takiej sytuacji proponujemy świetne wyjście – czyli pakiet ślubny. To usługa  oferująca kompleksowe  wsparcie we wszystkich kwestiach dotyczących niezbędnych aranżacji kwiatowych, elementów wystroju oraz dodatków, którą można rozbudowywać. stosownie do życzeń i potrzeb klienta.

Na pakiet ślubny składają się między innymi bukiet y dla Panny Młodej oraz Świadkowej, kwiaty do butonierki Pana Młodego i Świadka, dekoracja kościoła lub sali ślubnej, sali weselnej, samochodu/bryczki, itp. To znaczące ale i niezbędne wydatki w budżecie ślubnym. Wahają się od kilkuset, do kilku tysięcy złotych jeśli są istotnie rozbudowane. Wymienione wyżej elementy składają się na pakiet podstawowy. Czy wyobrażasz sobie swój ślub bez wiązanki ślubnej? Oczywiście, że nie. A wiązanka to dopiero początek –  z nią wiąże się całość aranżacji.

Pakiet ślubny – krótki przewodnik co i jak?

Dostępność kwiatów i dodatków jest ogromna, wybór ograniczony jedynie sezonem hodowlanym i budżetem przeznaczonym na oprawę kwiatową. Ponadto zwykle okazuje się, że podoba nam się przynajmniej kilka wariantów. Jeśli Panna Młoda jest ambitną indywidualistką, pojawia się kolejna kwestia: własna kompozycja – i nie z katalogu – nie to co miały już inne Panny Młode. Wreszcie dochodzimy do budżetu. Co zrobić jeśli jest jedynym lub kluczowym kryterium?

W Bonny Blue doskonale znamy realia i jesteśmy otwarci zarówno na skromne prośby, jak i szalone projekty. U nas nie musisz się krygować, ani wstydzić. Gust, budżet, czy czy inne kryteria lub okolicznoś ci – powiedz otwarcie czego potrzebujesz, o czym marzysz i jakie masz „widełki” finansowe. My nie oceniamy, a tylko staramy się pomóc w opanowaniu ślubnego „zamieszania”. Nie boimy się wyzwań, podejmujemy każdą próbę realizacji twojego wymarzonego pakietu ślubnego.

Zastanów się spokojnie, ponieważ pokus jest wiele. Mimo, iż dzień zaślubin jest wyjątkowy, nie należy tracić głowy przy przygotowaniach. Wybierz te walory oprawy, które są dla Ciebie absolutnie najistotniejsze. Postaraj się zawęzić listę do kilku niezbędnych i podstawowych punktów. Wtedy my pomożemy Ci  je zmieścić je w budżecie  lub zaproponujemy coś innego, ale równie uroczego.

Kosztorys

Mamy w ofercie stałe aranżacje, nie mniej możemy również takie zmieniać według życzeń Pary Młodej. Cena modyfikowanego pakietu ustalana jest zawsze wspólnie. Na finalny koszt składa się między innymi ilość i różnorodność kwiatów, wielkość dekorowanych pomieszczeń i elementy dodatkowe dekoracji, takie jak wózki prezentowe, girlandy, wazony itp. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kwiaty dla gości, prezenty kwiatowe i wiele innych propozycji. Dopasujemy kolorystykę, elementy składowe, dobierzemy je odpowiednio do miejsca i otoczenia ceremonii oraz do pory roku.  Przed rozpoczęciem realizacji określamy motyw przewodni i spójną całość stylistyki. Omawiamy i precyzujemy wymagania Pary Młodej, kosztorys i odpowiedni rabat.  Wszystko gustownie i na czas.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.