Kwiaty na konferencję

Konferencje są biznesowymi spotkaniami o różnym stopniu oficjalności. Wyróżniamy dwa główne rodzaje konferencji. Wewnętrzne to posiedzenia firmowe, pracownicze, w trakcie których ustalane są ważniejsze kwestie dotyczące prowadzenia firmy. Natomiast zewnętrzne to spotkania bardziej oficjalne. Są to rozmowy, negocjacje z ważnymi kontrahentami, na których podejmowani są goście z innych firm. Są to również spotkania publiczne, będące okazją dla przedstawicieli firm do zaprezentowania produktów/usług, wystąpień, oświadczeń lub odpowiadają na pytania. Ważne jest przy takich okazjach podkreślenie stopnia oficjalności. Wszak na konferencjach podejmowane są ważne decyzje, to okazje do zawierania umów, podpisywania listów intencyjnych czy pozyskiwania partnerów strategicznych. Kwiaty na konferencję doskonale podkreślają oficjalny charakter spotkań.

Kwiaty na konferencję od Bonny Blue to gustowny wystrój

Sala konferencyjna nie jest pomieszczeniem codziennym, jednak jest integralną częścią biura. Dlatego jej wystrój musi korespondować z pozostałą całością. Kwiaty na konferencję od Bonny Blue znakomicie podkreślą charakter każdej sali, uświetnią konferencję stosownie do jej charakteru. Jednocześnie nie będą elementem dominującym ani inwazyjnym. Nasze gustowne, stonowane i starannie wykonane kompozycje uatrakcyjnią wnętrze, z pewnością poprawią atmosferę, a może nawet ją złagodzą, gdyby tego wymagała. Z pewnością wnętrze uczynią ciekawszym. Nasza firma szanuje czas klientów, przygotowując nietuzinkowe projekty i dostarczając wybrane kompozycje terminowo i bezproblemowo.

Zapraszamy klientów biznesowych do zapoznania się z naszą ofertą. Zaoszczędzicie Państwo czas i środki, otrzymując profesjonalną obsługę. Oferujemy kwiaty do biura i usługi stałej lub okazjonalnej opieki florystycznej. Bonny Blue to rzetelne podejście do florystyki i kompleksowa oferta dla klientów biznesowych.

Jesteśmy profesjonalną firmą z bogatym doświadczeniem, oferującą pełną opiekę florystyczną. Dostarczamy świeże kwiaty co tydzień lub częściej, jeśli klient tego wymaga. Wiemy doskonale, że zapewnienie gustownego wystroju może być również elementem sukcesu firmy – milej, chętniej i efektywniej pracuje się w przyjaznym otoczeniu. Polecamy również nasze kwiatowe prezenty firmowe i kompozycje powitalne do firm. Udekorujemy dla Państwa również stoły barowe i obiadowe, a nasze kwiaty na konferencję podkreślą elegancki charakter spotkania.


Przed rozpoczęciem współpracy wspólnie określimy Państwa wymagania i dobierzemy odpowiedni harmonogram. Opracujemy wzornictwo i plan dostaw specjalnie dostosowany do potrzeb konferencji w Państwa firmie. Dopasujemy kolorystykę, nadrukujemy logo, dobierzemy bukiety do okazji, sezonu i pory roku. Wszystko w stałym kontakcie z klientem.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie bonnyblue.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.