Kwiaty na konferencje

Konferencje są zawsze istotnym wydarzeniem w życiu firmy, bez względu na licz ich uczestników, czy szczebel organizacji. Są to poważne, nie czasami trudne i stresujące rozmowy, negocjacje z ważnymi kontrahentami, podczas których podejmowani są goście z innych firm. Atmosfera musi sprzyjać koncentracji, zapewniać spokój i nie rozpraszać, ani nie denerwować. Ważne jest przy takich okazjach podkreślenie ich oficjalności. Na konferencjach podejmowane są ważne decyzje, np. odnośnie zawierania umów, pozyskiwania inwestorów czy prezentacji nowych produktów. Kwiaty na konferencje doskonale podkreślają oficjalny charakter takich spotkań.

Kwiaty na konferencje – wystrój i nastrój

Sala konferencyjna stanowił integralną część biura. Powinna być miejscem reprezentacyjnym i eleganckim. Dlatego jej wystrój musi być odpowiednio dopasowany i uwzględni poważniejszą atmosferę, jaka zwykle panuje w sali konferencyjnej. Kwiaty na konferencje od Bonny Blue znakomicie podkreślą charakter każdej sali, dodając jej elegancji i powagi odpowiednio do danego spotkania oraz do charakteru biura. Jednocześnie nie mogą one odwracać uwagi ani drażnić. Nasze gustowne,  stonowane i starannie wykonane kompozycje uatrakcyjnią wnętrze i poprawią jego atmosferę. Dadzą jasny sygnał, że podejmowani goście są ważni i szanowani w firmie. Ponadto z pewnością wnętrze uczynią ciekawszym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Oferujemy kwiaty do biura i usługi stałej lub okazjonalnej opieki florystycznej. Bonny Blue to rzetelne podejście do florystyki i kompleksowa oferta dla klientów biznesowych. Nasza firma szanuje czas i pieniądze klientów, przygotowując oryginalne projekty z materiału florystycznego najwyższej jakości i dostarczając wybrane kompozycje terminowo i bezproblemowo.

Jesteśmy profesjonalną firmą z bogatym doświadczeniem. Wiemy doskonale, że zapewnienie gustownego wystroju może być również elementem sukcesu firmy. Milej, chętniej i efektywniej pracuje się w przyjaznym otoczeniu. Jest to także dobra i relatywnie niedroga inwestycja w wizerunek marki. Polecamy również nasze kwiatowe prezenty firmowe i kompozycje powitalne do firm. Ponadto udekorujemy dla Państwa stoły barowe i obiadowe, a nasze kwiaty na konferencje podkreślą elegancki charakter spotkań.


Przed rozpoczęciem współpracy wspólnie określimy Państwa wymagania i dobierzemy odpowiedni harmonogram. Opracujemy wzornictwo i plan dostaw specjalnie dostosowany do potrzeb konferencji w Państwa firmie. Dopasujemy kolorystykę, nadrukujemy logo, dobierzemy bukiety do okazji, sezonu i pory roku. Wszystko w stałym kontakcie z klientem.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie bonnyblue.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.