Kwiaty na event

Bonny Blue! Stojaki na prezenty, wózki kwiatowe w kilku rozmiarach, upominki i kwiatowe prezenty firmowe oraz… cała oprawa, czyli kwiaty na event.

Kwiaty na event projektuje i dostarcza Bonny Blue!

Eventy, czyli różnego rodzaju wydarzenia i imprezy. Wachlarz jest szeroki. Od firmowych bankietów, przez duże rodzinne uroczystości, na publicznych festynach kończąc. Szczególny charakter i wymagania mają wydarzenia organizowane przez firmy. Na tę okoliczność mamy przygotowanych wiele propozycji i dodatków. Jeśli zdecydujecie się Państwo na coś spoza stałych propozycji, z chęcią przygotujemy ofertę indywidualną. Uwzględnimy charakter wydarzenia, miejsce jego organizacji, specyfikę odbiorców i uczestników, oraz planowany cel. Przygotujemy kosztorys i dołożymy starań by sprostać wymaganiom budżetowym, zachowując najwyższą z możliwych atrakcyjność projektu.

Kwiaty na event stają się dekoracją, na którą coraz częściej zwraca się uwagę przy planowaniu takiej imprezy.

Kwiaty na event różnią się charakterem dekoracji od typowego bukietu, czy stroiku. Niezależnie, czy szykujemy aranżację na konferencję, imprezę albo festyn, czy targi. Taka dekoracja ma za zadanie podkreślić charakter i  najważniejsze cechy danego wydarzenia. Musi dobrze komponować się pozostałą scenografią, ale również z elementami użytkowymi jak naczynia, uniformy hostess, dekoracje stałe i inne dodatki. Ponadto wydarzenia mają zwykle motyw przewodni, jeden kolor, kształt, albo logo firmy. Kolor lub motyw pojawia się pozostałych dekoracjach, jak standy, wózki prezentowe, czy elementy multimedialne, a nawet oświetlenie. Dlatego kwiaty na event powinny stanowić dobrze zaplanowaną i przemyślaną kompozycję.

 

Gdzie ustawić kwiaty na event?

Zwykle w miejscach strategicznych. W wejściu, przy scenie lub na stolikach szczególnie ważnych gości. Jednak trzeba pamiętać, że dekoracje kwiatowe nie mogą odwracać uwagi gości, a mają za zadanie dodać elegancji, blasku i świetności. Muszą to być również aranżacje bezpieczne technicznie: stabilne, w miarę możliwości lekkie i nie stwarzające utrudnień w poruszaniu się. Na eventach znajdują się nie tylko dorośli, ale również dzieci. Kwiaty nie mogą też utrudniać pracy technikom scenicznym i obsłudze. Nie mogą też blokować wyjść awaryjnych, czy dostępu do sprzętu gaśniczego. A z pewnością nie mogą lokować dróg ewakuacyjnych, czy dostępu do sprzętu gaśniczego.


Nasza firma z głową i pasją realizuje projekty wystroju eventowego. Mamy doświadczenie i wyobraźnię. Co więcej, pracujemy z przyjemnością, ponieważ florystyka to bardzo wdzięczna dziedzina.

Ukwiecimy wszystko!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kwiaty dla gości, wystroje i prezenty kwiatowe. Dobierzemy kolorystykę i elementy składowe, dopasowując całość stosownie do okazji i pory roku. Gotowe ozdoby dostarczamy terminowo i bezpiecznie na miejsce eventu, jak również sprzątamy instalacje kwiatowe po imprezie. Przed rozpoczęciem współpracy określamy motyw przewodni i spójną całość stylistyki. Uwzględniając wymagania klienta, sprecyzujemy kosztorys i dobierzemy rabat. A wszystko gustownie opakowane i dostarczone na czas.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie bonnyblue.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.