Kwiaty do hotelu

Gdy przyjeżdżacie Państwo do hotelu i wchodzicie do lobby, na co w pierwszej kolejności kierowana jest Wasza uwaga? Na atmosferę i wystrój. To jest pierwsza rzecz, która dociera do odbiorcy. Gustowne, ciekawe i zadbane wnętrza hotelowe są podstawą wystroju. Z kolei kwiaty do hotelu stanowią istotny element jego wystroju. Działania związane z aranżacją zieleni podnoszą klasę hotelu, ocieplają jego wizerunek i świadczą o tym, że jego menadżerowie przykładają się do pracy.

Wystrój to między innymi kwiaty do hotelu

Co w pierwszym rzędzie decyduje o nastawieniu gościa?  Wystrój. Lobby, bo to tam trafia nasz gość. Następie pokoje. Pokój hotelowy ma relaksować i pozwolić cieszyć się pobytem. To jest właśnie pierwsze wrażenie, które z chęcią i nieszablonowym podejściem pomożemy Państwu wykreować lub rozbudować.

Bonny Blue – tworzymy kwiatowy wizerunek!

Ale to jeszcze nie koniec. Przypomnijcie sobie Państwo bary i restauracje hotelowe. Cóż takiego znajduje się na nakrytym stole? Otóż właśnie. Pojedynczy kwiat lub bukiecik, będący nie tylko elementem wystroju, ale również tradycyjnym sposobem uczczenia posiłku. Gustowna kwiatowa dekoracja poniesie każdy posiłek do rangi uroczystego wydarzenia. Ponadto wystrój kwiatowy w hotelach wysokiej klasy zmieniany jest zależnie od pory dnia i okazji biesiadowania. Pójdźmy dalej, dosłownie i w przenośni. Tereny wypoczynkowe i rekreacyjne, albo choćby główne wejście do hotelu. Wszędzie spotykamy elementy roślinne, bukiety w wazonach, donice z kwiatami, wiązanki kwiatów stabilizowanych.

Ważna jest też opinia kontrahentów, inwestorów i współpracowników. Kolejny przykład: powitanie gościa szczególnie ważnego  – powitanie i podejmowanie niejednokrotnie oficjalne. Takie okazje często wymagają bukietów spersonalizowanych, zwłaszcza dla Pań. Zamawiane są również kwiaty do hotelu na dekorowanie apartamentu gościa.

Kwiaty do hotelu od Bonny Blue

Bonny Blue obsłuży Państwa hotel sprawnie, profesjonalnie i z najwyższą dbałością o klienta. Oferujemy kwiaty do hotelu w formie żywych roślin, ciętych bukietów, okazjonalnych wiązanek, choinek i przystrojeń.

Kwiaty do hotelu dostarczamy tym chętniej, że spotyka się to z szerokim pozytywnym odbiorem. Dlatego też chętnie nawiązujemy stałą współpracę florystyczną. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kwiaty dla gości hotelowych, wystroje na różne okazje, takie jak bankiety, czy też konferencje, Boże Narodzenie i Noc Sylwestrową. Przed rozpoczęciem współpracy określamy charakter wystroju hotelu, wymagania klienta i dobieramy odpowiedni harmonogram dostaw. Dopasujemy też kolorystykę, na życzenie nadrukujemy logo, dobierzemy bukiety do okazji i sezonu. Wszystko gustownie, bezpiecznie opakowane i szczegółowo ustalane z klientem.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie bonnyblue.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.