Kwiaty do firmy

Piękne wnętrze siedziby, biura lub oddziału stanowi swoistą wizytówkę firmy. Obecność zadbanych roślin i zgrabnych kompozycji kwiatowych może wiele powiedzieć o firmie i sposobie zarządzania nią. Zbyt krzykliwe kompozycje nie będą na miejscu, ponieważ odwrócą uwagę od rozmowy lub zwyczajnie rozdrażnią. Nudne i blade lub gryzące się kolorystycznie wprowadzą chaos i dyskomfort w nawet najgustowniejsze wnętrze. Natomiast kompozycja korespondująca z kolorystyką firmy, jej logiem, wystrojem umili pobyt zarówno klientom, współpracownikom jak i osobom zatrudnionym w firmie. Kwiaty do firmy powinny być zawsze dopasowane do jej charakteru. Czym innym jest wystrój kwiatowy dla kliniki, gdzie atmosfera powinna być relaksująca i cicha. Czym innym będzie energetyczna wiązanka do studia projektowego, gdzie liczy się kreatywność. Jeszcze inną kwestią są wystroje pomieszczeń specjalnego przeznaczenia, dlatego np. kwiaty na konferencje będą raczej klasyczne i stonowane, ale nadal piękne.

 

Jak widziane są kwiaty do firmy?

Firma swoje dobre działanie zawdzięcza w dużej mierze wizerunkowi. Zarówno wewnętrznemu, jak i zewnętrznemu. Kwiatowe dekoracje to synonim uroczystości, ciepłego powitania oraz dbałości o biuro, ponieważ rośliny wymagają dobrej ręki. Kompozycje kwiatowe to dbałość o detale. Oznacza to, że w firmie są osoby, dla których ważne jest jak firma postrzegana jest przez jej gości oraz jak czują się w niej jej pracownicy. Kwiaty do firmy to nie tylko walor estetyczny, ale też pozwala sądzić, że firma będzie równie dobrze dbała o relacje biznesowe. A to z kolei jest najbardziej pożądaną cechą w biznesie od zawsze.

 

BonnyBlue – budujemy kwiatowy wizerunek firmy!

 Nasza firma cieszy się zaufaniem klientów od lat. Ukwieciliśmy między innymi Ekstraklasę, Moliera2, Klinikę Miracki, Eurocentrum i NaLato. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na stronie BonnyBlue.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kwiaty dla gości, wystroje i prezenty kwiatowe. Dobierzemy kolorystykę i elementy składowe, dopasowując całość stosownie do okazji i pory roku. Przed rozpoczęciem współpracy określamy motyw przewodni i spójną całość stylistyki. Doprecyzujemy wymagań klienta, kosztorys i w miarę możliwości dobieramy odpowiedni rabat. Wszystko gustownie opakowane i dostarczone na czas.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie bonnyblue.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.