Kwiaty do biura

Biuro to nie tylko miejsce zawodowej aktywności i wykonywania obowiązków służbowych. To również miejsce częściowo życia towarzyskiego. Spotkań, rozmów, świętowania we wspólnym firmowym gronie okazji takich jak Wielkanoc, czy urodziny koleżanki z pokoju. Temu posłużą nasze kwiaty do biura. Aby umilić pracownikom i kontrahentom pobyt w biurach warto pomyśleć o ich subtelnym wystroju, który doda atrakcyjności miejscu. Odpowiedni wystrój wprowadza elementy natury, wspomaga kreatywność i podkreśla charakter miejsca. Biuro zyska otwarty i przyjazny nastrój, nie tracąc przy tym profesjonalnego rysu. W takim miejscu lepiej się pracuje, ale również i przebywa zawodowo. Mamy tutaj na myśli głównie kontrahentów i nowych oraz potencjalnych klientów, którzy w miłej dla oka i gustownie przybranej przestrzeni z większą chęcią będą spędzać czas. Taka atmosfera niewątpliwie sprzyja biznesowi.

Kwiaty do biura, czyli pierwsze wrażenie

Kolejną kwestią jest wizerunek biura. Sala konferencyjna, czy recepcja odpowiednio przystrojone naszą kompozycją kwiatową robi zdecydowanie pozytywniejsze wrażenie na stałych kontrahentach, jak i potencjalnych klientach. Przecież kwiaty to tradycyjny element powitań! Warto zatem zainwestować we wprowadzenie elementów i dekoracji kwiatowych, które dodadzą na co dzień nieco uroczystości atmosferze pracy, a wnętrze uczynią ciekawszym. Żeby nie tracić Państwa czasu, a zarazem umożliwić pracę w miejscu z miłą atmosferą oferujemy kwiaty do biura i usługi stałej lub okazjonalnej opieki florystycznej.

Zachęcamy przedsiębiorców i klientów biznesowych do zapoznania się z naszą ofertą. Zaoszczędzicie Państwo czas, środki i zostaniecie Państwo obsłużeni w profesjonalny sposób.

Bonny Blue to nieszablonowe podejście do florystyki w relacji B2B, a zarazem kompleksowa oferta dla klientów biznesowych.

Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą opiekę florystyczną. Wiemy doskonale z własnego doświadczenia, że pracownik potrafi być bardzo wydajny, jeśli pracuje w sprzyjającym mu otoczeniu. Elementy naturalnego wystroju to również mniejsze zmęczenie pracownika i redukcja stresu. Dostarczymy co tydzień nowy bukiet, albo częściej. Ponadto przygotujemy atrakcyjny abonament kwiatowy. Słowem – same korzyści.


Przed rozpoczęciem realizacji wspólnie określimy Państwa wymagania i dobierzemy odpowiedni harmonogram. Opracujemy wzornictwo i plan dostaw specjalnie dobrany do potrzeb Państwa firmy.

Dopasujemy kolorystykę, nadrukujemy logo, dobierzemy kompozycje do okazji i okresu w roku. Oferujemy kwiaty cięte, bukiety, wiązanki i kwiaty stabilizowane, Wszystko w stałym kontakcie z klientem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie bonnyblue.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.