Kwiaty cięte do biura

Biura jako powierzchnie użytkowe mają za zadanie być praktyczne i wygodne, a ponadto funkcjonalne. To wymusza pewne standardy i ustawienia. Główną kwestią jest praktyczność biura, a to z kolei narzuca ograniczenie liczby przedmiotów. Wyposażenie biura już zajmuje przestrzeń i jest konieczne. Takie podejście jest jednak nieco oschłe i z pewnością nieprzyjazne. Aby umilić pracę i przebywanie w biurach warto pomyśleć o ich dyskretnym wystroju. Standardem jest, że zastanawiamy się nad kolorem mebli biurowych, że wybieramy odpowiednią wykładzinę, czy farbę do ścian, albo żaluzje. Człowiek jest przyzwyczajony do naturalnych elementów w otoczeniu, dlatego wprowadzenie do wystroju wnętrz bukietów i roślin doniczkowych, czy też wazonów gdzie znajdą się nasze kwiaty cięte do biura będzie zawsze miłym dla oka oraz gustownym dodatkiem.

Odpowiedni wystrój zawierający kwiaty cięte do biura to podkreślenie przyjazności środowiska. Otoczenie takie robi lepsze wrażenie nie tylko na pracownikach, ale również na klientach. Działa kojąco i podnosi atrakcyjność wystroju. Recepcja lub sala konferencyjnaz e stonowanym bukietem odpowiednio dobranych kwiatów ciętych do biura, wspomaga pracę i dodaje elegancji firmowym wnętrzom. Kwiaty do biura pokazują również zaangażowanie właścicieli w jego właściwe funkcjonowanie – również od strony estetycznej. W takim miejscu atmosfera sprzyja prowadzonemu biznesowi, choćby dodając oficjalnego i uroczystego charakteru na szczególnych konferencjach.

Kwiaty cięte do biura, czyli pierwsze wrażenie i codzienność w pracy

Gabinet dyrektorski, czy recepcja odpowiednio przystrojone naszą kompozycją kwiatową robi zdecydowanie pozytywniejsze wrażenie. Kwiaty to tradycyjny element powitań! Warto zatem zainwestować we wprowadzenie elementów i dekoracji kwiatowych, które dodadzą na co dzień nieco uroczystości atmosferze pracy, a wnętrze uczynią ciekawszym. Szanując Państwa czas i chcąc umilić atmosferę pracy w Państwa biurach oferujemy kwiaty do biura i usługi stałej lub okazjonalnej opieki florystycznej.

Zachęcamy przedsiębiorców i klientów biznesowych do zapoznania się z naszą ofertą. Zaoszczędzicie Państwo czas i środki, otrzymując w zamian profesjonalną obsługę. Bonny Blue to oryginalność, klasa i kompleksowa oferta dla klientów biznesowych.

Oferta Bonny Blue to wiele korzyści i świeże podejście

Jesteśmy profesjonalną firmą z doświadczeniem, oferującą szeroką współpracę florystyczną. Wiemy, że elementy kwiatowego i roślinnego wystroju to lepszy nastrój i redukcja stresu. Rośliny dodają wnętrzom naturalnego charakteru i z klasą tworzą przyjazną atmosferę.

Przed rozpoczęciem realizacji określimy Państwa wymagania i dobierzemy odpowiedni harmonogram wymiany kwiatów oraz zapotrzebowanie. Opracujemy wzornictwo i plan dostaw dobrany do potrzeb firmy. Dopasujemy kolorystykę, nadrukujemy logo, dobierzemy bukiety do okazji i sezonu.

Każde biuro ma swój własny charakter i wystrój, dlatego jest przez nas traktowane indywidualnie. Nie podchodzimy nigdy sztampowo do realizacji. Oczywiście mamy stałe propozycje, jeśli klient będzie takimi zainteresowany. Polecamy też zamówienie kwiatowych prezentów firmowych dla gości i kontrahentów.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie bonnyblue!

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.