Kwiatowy zestaw ślubny

Stylistyka ślubna, czyli wiązanki, zestawy, zaproszenia…

Wiązanki ślubne są zapewne w czołówce spraw, które zaprzątają i tak zajętą głowę panny młodej. A nie jest to sprawa jedyna. Całość oprawy wesela, zaraz za jego wartością emocjonalną i znaczeniem dla najbliższych jest równie istotna. Ideą i zadaniem oprawy jest komponować się nie tylko z suknią ślubną, ale z całą stylizacją. Składa się na to ozdobienie pojazdu, butonierki dla pana młodego i świadka, ew. dla rodziców, przystrojenie kościoła i sali, upominki dla gości i wiele innych. Ponadto wiązanka ślubna i elementy wystroju często są piękną pamiątką na resztę życia. Co więcej nie trzeba ich wcale suszyć. Bonny Blue może dostarczyć dla Państwa kwiaty stabilizowane do wystroju na 2 lata, jak również przygotować cały kwiatowy zestaw ślubny.

Motywy przewodnie oprawy kwiatowej
i kwiatowy zestaw ślubny od Bonny Blue

Wedle życzeń pary młodej. Z radością i pasją przygotujemy dla Was wymarzony kwiatowy zestaw ślubny, który pozwoli pokazać Wasze uczucie i Wasz charakter. Pudełka na koperty, pudełko na obrączki, bukieciki do garniturów i sukienek, kwiatowe opaski na nadgarstki, wiązanki ślubne, winietki i bukiety prezentowe, oraz całość oprawy florystycznej dla kościoła i sali. Wszystko utrzymane w wybranej przez parę młodą stylistyce.

Show Your Love z Bonny Blue!

Kwiatowe zestawy ślubne to dla nas szczególna praca, ponieważ to dla Was szczególna okazja. Miło nam będzie dorzucić choć trochę naszej pasji i zaangażowania do Waszej ceremonii zaślubin. Zestawy wykonamy i przekażemy wraz z najserdeczniejszymi życzeniami szczęścia na nowej drodze życia.

W naszej ofercie znajdziecie również kwiaty dla gości, wystroje i prezenty kwiatowe, wózki prezentowe i wiele innych. Dopasujemy kolorystykę, elementy składowe, dobierzemy do otoczenia ceremonii i do sezonu w roku. Przed rozpoczęciem współpracy określamy motyw przewodni i spójną całość stylistyki. Doprecyzujemy wymagania pary młodej, kosztorys i w miarę możliwości odpowiedni rabat. Wszystko gustownie i na czas.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie bonnyblue.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.