Kwiatowe Prezenty Fimowe

Firmy mają swoją specyfikę, zarówno pod względem działalności, jak i organizacji i wizerunku. Kreowanie wizerunku firmy to obecnie duże wyzwanie. Warto jednak poświęcić na nie trochę czasu. A bywa, że nawet sporo, ponieważ nakład pracy dobrze wykonanej przekłada się bezpośrednio na widoczność marki na rynku. Branż jest wiele, jeszcze więcej jest firm. Aby wyróżnić markę warto zainwestować w kwiatowe prezenty firmowe.

Bo każdy element ma znaczenie

W pierwszym kontakcie z marką pojawia się logo. Jest to element zewnętrznego wizerunku. A w kwestii wizerunku wewnętrznego? To on warunkuje podejście klientów do marki, kontakt z kontrahentami i budowanie renomy. Tutaj ważnym elementem są kwiatowe prezenty firmowe. Takie upominki pozostawiają dobre wrażenie i sprawiają, że chętniej wraca się do firmy, która dba o kontakt z klientem. Jeśli mielibyście Państwo do wyboru dwie firmy, z której tylko jedna pamięta o przysłaniu bukietu na święta, czy upominku kwiatowym na koniec współpracy, to do kogo wrócicie? I to jest cały urok jeśli chodzi o kwiatowe prezenty firmowe.

Takie upominki to również doskonały sposób na poprawę lub wręcz budowanie dobrych relacji wewnątrz firmy. Prezenty z różnych okazji, czy to na urodziny pracownika, czy np. na walentynki dla Pań są zawsze miłym gestem. Otrzymane np. od kolegów z pracy będą uatrakcyjnieniem dnia, a od szefostwa miłym gestem w stronę pracownika. Przecież każdy lubi być doceniony. Kwiatowe prezenty firmowe wręczane na pożegnanie pracownika również pomogą tworzyć dobry wizerunek przyjaznej firmy, co może z powodzeniem zaowocować wzmożonym zainteresowaniem posadami. Kolejnym przykładem może być wysyłka kwiatów do hotelu, który gościł Państwa pracowników lub organizował konferencję. To również będzie dobrze świadczyć o podejściu firmy do każdego rodzaju biznesu.

Kwiatowe prezenty kierowane na zewnątrz firmy

Dobrą praktyką w biznesie jest pamiętanie o okazjach. Gustowny stroik świąteczny, czy sylwestrowy przesłany kontrahentowi pozwoli firmie na przypomnienie się i pokazanie się jako marka dbająca o swoich klientów i współpracowników. W ofercie BonnyBlue znajdziecie Państwo wiele możliwości spersonalizowania takich właśnie upominków. Wykonamy gustowne opakowania oraz kosze. Nadrukujemy też logo, załączymy bilecik z podaną przez Państwa treścią. Może to być motto firmy, mogą to być życzenia noworoczne lub podziękowania za dobrą współpracę, czy skorzystanie z oferty. Dopasujemy bukiet kolorystyką i dobierzemy gatunek kwiatów oraz rodzaje dodatków do charakteru działalności. Podkreślimy jak ważny jest dla Państwa kontrahent.

Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą opiekę florystyczną.  Wykonane upominki dostarczymy terminowo i bezpiecznie. Oferujemy stałą współpracę, atrakcyjne rabaty dla stałych klientów – rosnące proporcjonalnie do wydłużającego się okresu współpracy. Dla każdego klienta opracowujemy harmonogram dopasowany do jego indywidualnych potrzeb.

Przed rozpoczęciem realizacji wspólnie określimy Państwa wymagania i dobierzemy odpowiedni harmonogram. Opracujemy wzornictwo i plan dostaw, uwzględniający potrzeby Państwa firmy.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.