Dekoracje świąteczne do biura

Zima i czas świąteczny to szczególny sezon w roku kalendarzowym. Tygodnie poprzedzające Boże Narodzenie są wypełnione są planowaniem i rosnącym świątecznym nastrojem. Stacje radiowe przeplatają ramówki utworami świątecznymi, a im bliżej do 24-ego grudnia, tym więcej też i kolęd. Na ulicach pojawiają się reklamy o świątecznym charakterze oraz produkty w gwiazdkowych ofertach. Ale przede wszystkim wszędzie widać coraz więcej dekoracji świątecznych. Bonny Blue również ma dla Państwa przygotowaną sezonową ofertę, obejmującą dekoracje świąteczne do biura.

Nastrój świąteczny udziela się w mniejszym lub większym stopniu każdemu, od prezesa po personel recepcji, od dołu do góry szczebli kariery firmowej. Aby sprostać sezonowym oczekiwaniom naszych klientów biznesowych przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziecie Państwo różne dekoracje świąteczne do biura. Zawiera ona nie tylko bukiety świąteczne w uroczystej kolorystyce, skomponowane z sezonowych roślin, alerównież choinki, stroiki i wieńce świąteczne. Skomponujemy również świąteczną jemiołę pod sufit.

Dekoracje wykonujemy z wysokiej jakości materiału florystycznego, ozdobnych roślin sezonowych z dodatkiem do ozdób z materiałów sztucznych, takich jak wstęgi, bombki, kokardy, dzwoneczki, brokaty itp. Bogatość aranżacji zależy od życzenia klienta i budżetu przeznaczonego na wykonanie kompozycji. Oferujemy współpracę florystyczną zarówno dla dużych klientów biznesowych, takich jak hotele i restauracje, ale także dla mniejszych, takich jak biura, czy kliniki. Z radością obsłużymy kwiatowo imprezy świąteczne, spotkania opłatkowe i eventy. Ukwiecimy wszystko, nawet przysłowiowego “śledzika”! Ponadto na życzenie klienta uwzględnimy w ofercie świątecznej również dekoracje sylwestrowe. Te wyjątkowe kompozycje możemy dostarczyć zarówno do biura miniprzedsiębiorcy, jak i do sali balowej hotelu. Nie zaskoczy nas żaden event świąteczny, ani sylwestrowy. Z radością umilimy Państwu dobrą zabawę i świąteczny nastrój.


Przygotujemy specjalną ofertę dla każdego klienta

Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie, zgodnie z potrzebami klienta. Bierzemy pod uwagę zapotrzebowanie, terminy dostawy, liczbę kompozycji i ich wystawność, zdobienie, wazony, stojaki itp. Oferujemy również dekoracje balonowe, papierowe i wózki prezentowe, a nawet naczynia.

 Pomożemy zaoszczędzić czas przeznaczony na wybór i zakup dekoracjj. Co więcej postaramy się uchronić Państwa przed zamieszaniem spowodowanym nieplanowanymi lub błędnymi zakupami „na ostatnią chwilę”. Oszczędzacie Państwo czas swojego pracownika, który musiałby znaleźć kwiaciarnię lub sklep. Następnie tam wybrać dekoracje, przeciskać się przez świąteczne tłumy lub tracić czas na przeszukiwanie ofert internetowych i czekać na realizację zamówienia. Wszyscy wiemy również jak wygląda kwestia terminów realizacji i dostaw ze sklepów internetowych w świątecznym okresie. Warto usprawnić działanie firmy przez wykupienie w Bonny Blue abonamentu kwiatowego, obejmującego również dekoracje świąteczne do biura. Także na Wielkanoc i pozostałe okazje w roku.

Oferta świąteczna Bonny Blue to spokój klienta,
pewność pięknych realizacji i terminowej dostawy

Dekoracje świąteczne do biura to lepszy nastrój i atmosfera bardziej sprzyjająca pracy, przyjemniejsza i bardziej optymistyczna. Zbliżające wolne dni i wyjątkowy , uroczysty czas w roku przywołują uśmiech na twarzy i redukują stres. Warto zaznaczyć, że to właśnie sprawianie przyjemności dekoracjami jest jednym z priorytetów Bonny Blue.

Show your love z Bonny Blue!

Boże Narodzenie i zimowy sezon świąteczny to czas radości i miłości. Okaż to z Bonny Blue! Przygotujemy bajkowe dekoracje świąteczne do biura, wprowadzimy radosny i uroczysty nastrój do przestrzeni użytkowych. Rozświetlimy okazjnalnymi kompozycjami codzienność roku. A na koniec dostarczymy piękną i gustowną choinkę, dobraną do kolorystyki i charakteru firmy oraz możliwości przestrzennych pomieszczenia.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.