Dekoracje stołu

Konferencje, bankiety, bale, wesela, wieczory panieńskie, noce sylwestrowe i wiele innych okazji. Wszędzie tam pojawiają się stoły biesiadne i potkania. A jeśli uroczystość, jeśli posiłek to i dekoracje stołu. O ilez przyjemniej spożywa się posiłek przy eleganckim stole. Gustowne i nie zaglądające w talerz kompozycje kwiatowe podkreślą rangę danego wydarzenia i dodadzą uroku.

Zaróno spotkania firmowe, jak i wesela -aby podać dwa skrajne przykłady- mają swój niepowtarzalny kimat. Konferencje oficjalny, z drugiego końca listy wieczory Panieńskie to wybitnie rozrywkowa okazja. Również spotkania publiczne jak gale, uroczystości, rozdania dyplomów, czy prezentacje produktów, będące okazją dla przedstawicieli firm zaprezentowania swojej marki są lepiej odbierane jeśli mają odpowiednie tło i dekoracje. Przez to są ciekawsze i stanowią atrakcyjną formę kontkatu z uczestnikiem. A uczestnik z kolei może stać się klientem, np. hotelu, firmy informatycznej, czy fotografa. Ważne jest przy takich okazjach podkreślenie stopnia oficjalności. Tam gdzie spotykają się ludzie, zwykle mamy tez stoły, bary, albo inne meble użytkowe do udekorowania.

Bonny Blue specjalizuje się w dekoracjach kwiatowych. Głównie tworzymy dekoracje stołu weselnego i stolików weselników. Dekorujemy rówenież stołu hotelowe, restauracyjne, klubowe i firmowe z okazji spotkań pracowniczych. Nie mniej nie boimy się żadnych wyzwań, ponieważ kwiaty doskonale podkreślają charaktery poszczególnych spotkań.

Dekoracje stołu od Bonny Blue to nastrój i wystrój

Pomieszczenia codzienne po wprowadzeniu dekoracji stołu nabierają szczególnego charakteru. Kwiaty są elementem naturalnym i urokliwym, których specyfika jest nie do zastapienia. Są wszak w kulturze od zawsze jako element ozdobny, dodający radosnego nastroju, lub podkreślający range wydarzenia, niezaleznie czy jest to konfetti z płątkó róż, czy bukiet PREMIUM na powitanie delegacji. Dlatego jej dekoracje stołu muszą korespondować z okazją, jak i pozostałym wystrojem pomieszczenia. Jednocześnie nie mogą być elementem dominującym, przesłaniać gościa po drugiej stronie stołu, ani niebezpiecznym, jak np. niestabilne szklane wazony. Nasze gustowne, stonowane i starannie wykonane kompozycje uatrakcyjnią wnętrze. Atmosferę dodatkowo poprawią, a wnętrza uczynią ciekawszymi. Nasza firma szanuje czas i budżet klientów, przygotowując nietuzinkowe projekty i dostarczając wybrane kompozycje terminowo i bezproblemowo. oferujemy dekoracje stołu w gotowych, spójnych projektowo zestawach. Zaleznie od Pańśtwa wymagań o równym stopniu wystawności, oraz z dodatkowymi dekoracjami balonowymi, papierowymi lub wózkami prezentowymi. Zawsze wykonane z najwyższej klasy materiału florystycznego.

Zapraszamy klientów biznesowych do zapoznania się z naszą ofertą. Zaoszczędzicie Państwo czas i środki, otrzymując profesjonalną obsługę. Oferujemy kwiaty do biura i usługi stałej lub okazjonalnej opieki florystycznej. Bonny Blue to nieszablonowe, ale niezmiennie rzetelne podejście do florystyki i kompleksowa oferta dla klientów biznesowych.

Polecamy również nasze kwiatowe prezenty firmowe i kompozycje powitalne do firm. Udekorujemy dla Państwa również stoły barowe i obiadowe, a nasze kwiaty na konferencje podkreślą elegancki charakter spotkania.


Przed rozpoczęciem współpracy wspólnie określimy Państwa wymagania i dobierzemy odpowiedni harmonogram. Opracujemy wzornictwo i plan dostaw specjalnie dostosowany do potrzeb konferencji w Państwa firmie. Dopasujemy kolorystykę, nadrukujemy logo, dobierzemy bukiety do okazji, sezonu i pory roku. Wszystko w stałym kontakcie z klientem.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie bonnyblue.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.