Boże Narodzenie/dekoracje świateczne/okolicznościowe

Boże Narodzenie/dekoracje świateczne/okolicznościowe – to hasła kojarzące się jednosnzacznie z okresem zimowym i świątecznym. Wiąże się z tym wiele planów i pomysłów na przedświąteczny czas. Jedną z tradycji jest ozdabianie przestrzeni publicznych i użytkowych dekoracjami okolicznościowymi. Przy dźwiękach świątecznych utwórów poprawia się nastrój i milej pracuje się z świątecznie przyozdonionych pomieszczeniach. Miłym standardem jest obecnie mała choinka, czy stroik w biurze. Sale konferencyjne lub recepcje często mają większe choinki,  hotele więńce bożonarodzeniowe.

Kolejnym cieszacym oko elementem, jaki możemy zaobserwować są girlandy i kwiatowe kompozycje świąteczne, utrzymane w zimowej i świątecznej tonacji z akcentami firmowej kolorystyki. Tak popularne w dzisiejszych realiach ozdoby na Boże Narodzenie/dekoracje świateczne/okolicznościowe są swoistą nowością w pracy florysty. Do przysłowiowego lamusa odeszły choinki w ciasnych biurach, stawiane gdzieś na regale, ozdabiane niepotrzebnymi bombkami, które przynosili z domów pracownicy. Obecnie firmy bardziej dbają o wizerunek, który w święta jest szczególnie ważny. Istotne jest, że w tym okresie roku przedsiębiocy mają dodatkową możliwość ocieplenia wizerunku firmy i podbudowania realcji z pracownikami.

Dekoracje na Boże Narodzenie/dekoracje świateczne/okolicznościowe od Bonny Blue

Aby sprostać wyjątkowym oczekiwaniom naszych klientów biznesowych przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziecie Państwo różne dekoracje na Boże Narodzenie/dekoracje świateczne/okolicznościowe. Proponujemy również bukiety firmowe do wysyłki kontrahentom. Wszystko świąteczne w uroczystej kolorystyce, skomponowane z sezonowych roślin, jak również choinki, stroiki i wieńce świąteczne. Proponujemy też rośliny doniczkowe w światecznej aranżacji, np. piękne Gwiazy Betlejemskie.

Dekoracje wykonujemy z wysokiej jakości ozdobnych roślin sezonowych, ozdobionych elementami z materiałów sztycznych. Oferujemy współpracę florystyczną zarówno dla dużych klientów biznesowych, takich jak hotele i restauracje, klubów, ale także dla mniejszych, takich jak biura, czy kliniki. Z radością obsłużymy kwiatowo imprezy świąteczne i sylwestrowe oraz pracowe spotkania wigilijne. Ponadto na życzenie klienta przygotujemy również wyjątkowe dekoracje na noc sylwestrową.


Bonny Blue to nieszablonowe, świeże pdejście do florystyki

Każde zamóienie opracowujmy indywidualnie, konsultując z klientem. Bierzemy przede wszystkim pod uwagę zapotrzebowanie, terminy, liczbę kompozycji i ich obfitość, dodatki, wózki, stojaki itp. Oferujemy również dekoracje balonowe, papierowe i wózki prezentowe, a nawet naczynia. Wszystko spójnie i estetycznie skopmonowane.

Dekoracje świąteczne do biura to weselszy nastrój i atmosfera bardziej sprzyjająca pracy. Zbliżające wolne dni i wyjątkowy czas w roku przywołują pozytywny nastrój i pomagają w obowiązkach pracownicych. Ponadto warto nadmienić, że to właśnie sprawianie przyjemności dekoracjami jest jednym z priorytetów w Bonny Blue.

Show your love z Bonny Blue!

Boże Narodzenie i zimowy sezon świąteczny to czas radości i miłości. Okaż to z Bonny Blue! Oferta świąteczna Bonny Blue to spokój klienta, pewność pięknych realizacji i terminowej dostawy. Rozświetlimy okazjonalnymi kompozycjami codzienność roku. Dostarczymy piękne i gustowne aranżacje, dobrane kolorystyką do wizerunku i charakteru firmy oraz dopasowane do organizacji przestrzeni pomieszczenia.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.